La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

36

Taka Argentyna czy Portugalia jakby trafiła na taką drabinkę to by o medale grali. Wczoraj pokaż futbolu, dzisiaj padaka straszna.

0

@Kubix93 Zapomniałeś że już Argentyna grała z taką Chorwacja

konto usunięte

0

@KierownikLucas I? Mogliby ich pokonać.

0

@Rzetafi I to że nikt nie bronił Argentynie, zająć 1 miejsca, ich mecze że "średniakami" mogły by wyglądać jak ten z Islandii czy nawet Chorwacją, tak samo Portugalia miała szansę na pierwsze miejsce w grupie i też z tego nie skorzystali, w tej części drabinki powinni się znaleźć Niemcy wygrywający swoją grupę ale dali d... i wyszli Szwedzi bo zasłużyli sobie swoją grą, w tej słabej części drabinki znajdowali się Hiszpanie i też polegli bo nie pokazali nic prócz tysiąca podań. Jeśli dojdzie do finału jakiś średniak to tylko dlatego że dali z siebie wszystko a faworyci się sfrajerzyli przegrywając często na własne życzenie lekceważąc tych malutkich

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?