La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

20

Tak w skrócie to dzisiaj Rakitić uratował dupę Modriciowi (Nasza "7" nie zawodzi ;) ), Hiszpańscy kibice nawiększą winę za odpadnięcie z turnieju, przypisują De Gei (który przecież wciąga dupą Matsa). HD z notatnika przy wtórujących głosach podszywek na La Rambli obwiniają hiszpańskiego Bońka za wyrzucenie Lopetegiego (który po kryjomu sprzedał swoje usługi realowi), Eriksen i wspomniany szczurek dołączają do zasnego grona "nieszczelaczy" karnych, Ruskij antyfutbol godny samego Murinia, no i Celebrity Splash w studio tvp, czyli Filozof Maciej Sz. vs miszcz geometrii Michał L. - i to wszystko na oczach miłościwie nam panującego prezesa Jacka Kur...Kurskiego znaczy się! I jego rosnących słupków... tzn. Jego telewizji :D
Zobaczymy, co przyniesie jutrzejszy dzień ;)

0

@Kapitan hawk Ale z tym szczurkiem to przykre. Nie Modricia wina, że tak wygląda. Aż mi się smutno zrobiło jak na to spojrzałem...

1

@Junngeas Eee tam, to pieszczotliwe określenie jest ;)

0

@Kapitan hawk Wolałbym, żeby dziewczyna mówiła do mnie misiaczku, niż szczurku, ale no niech Ci będzie. :D

1

@Kapitan hawk Szczurka raczej nie.
Dla mnie Modrić to ludzka wersja skrzata Zgredka z Harryego Pottera. Podobna facjata :)

0

@Bartek22 Mi Casemiro Shreka trochę przypomina, hahaha xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?