La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

1

Chcielibyście Rabiota u nas ? Ktoś może coś powiedzieć o nim więcej? ja Ligue 1 nie oglądam

0

@dawidz4 Wpisz na YT: Dawid Podsiadło i sam ocenisz. Każdy ma inne gusta :D

konto usunięte

1

@dawidz4 Jasne, gra Barcy opiera się na trójkątach:) a jak przyjdzie Rabiot to może i na kwadratach ;)

0

@Santi8 YT slabe źródło. Wolę usłyszeć opinie kogoś kto oglądał Psg. Możliwe że nasza pomoc wzmocni właśnie rabiot i Arthur i to pewnie będzie na tyle .

0

@dawidz4 Biorąc pod uwagę skille naszych niektórych pomocników Rabiot byłby
z pewnością wzmocnieniem.
Pytanie czy jest sens kupować kolejnego pomocnika który nie do końca pasuje do stylu.
Człowiek pająk w krainie turbo-karzełków ?

0

@RosjaninBut Kto jest turbo-karzełkiem oprócz Messiego i Alby?

0

@JimMorrisonFCB Dwóch się wykończyło, dwóch zostało.
Pytanie, w którą stronę chce iść zarząd ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?