La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

7

Poniżej czytam wasze komentarze o przejściu Ronaldo do: Chin, Ameryki itp. Według mnie zrobi to co kiedyś Ramos, czyli zagroził że odejdzie do innego klubu jeżeli nie dostanie podwyżki a później powie słowa typu: " Nigdy nie chciałem stąd odchodzić". Ronaldo przejdzie pewnie do np. takiej ligi w której będzie więcej zarabiał ale to pewnie za 2-4 lata

0

@Wilczeq z tąd raczej nie powie. Popraw bo kłuje w oczy

5

@Wilczeq Ronaldo ma 33 znaczy 23 lata ale w dowodzie ma napisane 33 i Pan Florek chętniej przygarnie ponad 100 kafli na Mbappe czy Neymarka niż da podwyżkę dla gościa który nie wiadomo ile jeszcze pogra a przynajmniej znając jego posunięcia to jest bardziej prawdopodobne

1

@Wilczeq Perez to nie jest pierwszy lepszy gosc. Ronaldo ma 33 lata i tak wysoki kontrakt. W dodatku jego kontrakt jest do 2021! Prawdopodobnie chce coś na nim zarobić i 120 mln przyjalby bardzo chętnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?