- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
0
Koledzy jak myślicie , kupimy w tym okienku kogoś sprawdzonego i klasy światowej? Czy znowu półśrodki typu Denis Gomes itd?
1
@XaviELMaestro6 Przede wszystkim zarząd to niedorajdy i nie uczą się na błędach. To przerażające, że ludzie na tak wysokich stanowiskach są tak niekompetentni, więc na jakieś dobre transfery się nie nastawiam. Zależy to też od tego,jakich zawodników sprzedamy i za ile. Mam tylko nadzieję, że jak odejdzie Paulinho, to zwrócą się w stronę Pjanicia, a nie Wiliana. Chodzi o to, żeby nie przegapiać dobrych okazji.
0
@XaviELMaestro6 Skoro bardzo prawdopodobne wydają się transfery Arthura i Lengleta i na to pójdzie ok 70 mln to raczej wątpliwy jest zakup piłkarza I klasy.
0
@XaviELMaestro6 Kupimy gwiazde ligi Brazylijskiej, mlodego obronce, ktorego nasi skauci ogladali kilka lat, jak Abi przekona tych pajacow, to Thiago i Fekir.
7
@XaviELMaestro6 Cały czas marzy mi się Thiago. Cena niezbyt wygórowana, sam chciałby dołączyć. Toż to okazejszyn!
0
@Bobo25 Mamy 100 mln z "okazji" i 60-70mln w budzecie.
0
@Rewolucja123 naprawdę mamy 100 mln? Kogo już sprzedaliśmy?
0
@Bobo25 Nikogo. Mielismy je wydac na "okazje" (filmowiec).
0
@XaviELMaestro6 Półśrodki... Przyjdzie Willian, Lenglet i Arthur...
0
@Bobo25 Deulofeu do Watford za 13 mln :p
0
@Bartek22 Wolał bym Thiago a z napastników Martiala jak by się udalo sprzedać Paulinho, Gomesa i inne Brożki z Barcelony.
0
@Lukii9090 No to już niewiele do 100 brakuje z tych sprzedanych okazji.
0
@Bobo25 Jak by się pozbyli reszty Barcelońskich Brozkow, ktore maja po 24 lata i do dzis nie odpaliły ale maja czas to byśmy zarobili moze te 100.
1
@Bartek22 Zwłaszcza Pep Segura to jest prawdziwy rak na organiźmie Barcy