La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

1

Sport dzisiaj pisze, że nie zakończyły się odejścia zawodników z Cadete A. Manchester United będzie chciał pozyskać Nico Gonzaleza. Chłopak miał niby zaakceptować ofertę Barcy i grać w przyszłym sezonie w Juvenilu A, jednak cały czas nie podpisał kontraktu i może odejść. Ma jeszcze wiele innych ofert.

Miałem taką ogromną nadzieję, że jego uda się zatrzymać. Oby nie odszedł. Jeden z najlepszych w zeszłym sezonie. Cadete A to był najlepszy zespół w La Masii w zakończonym sezonie, a z zawodników wyjściowego składu odszedł już Joel Lopez, Lachevre, Navarro, Pablo Moreno...Oby Nico został.

4

@ViscaBarca123 Dobra. Teraz serio sie pogubilem, ktory jest tym najlepszym? Xd

0

@Rewolucja123 O Nico napisałem, że w zeszłym sezonie był jednym z najlepszych. Najlepszy w Cadete A moim zdaniem był Navarro, a potem Pablo Moreno. Czego tutaj nie rozumiesz? Następnie świetnie grała dwójka - Nico i Jaume Jardi (przedłużył kontrakt z Barceloną).

0

@ViscaBarca123 Moglem zle zrozumiec, bo napisales 'jeden z najlepszych w zeszłym sezonie'.

0

@Rewolucja123 Jeden z najlepszych nie oznacza że najlepszy. Tamta czwórka zawodników moim zdaniem była kluczowa i prawdopodobnie uda zatrzymać się tylko 1 z nich...

0

@ViscaBarca123 Zrozumialem, ze to byl jeden z najlepszych w La Masii, a napewno byli lepsi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?