La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1727 Culés

28

Luciano Moggi (były dyr. Juventusu) : ''Ronaldo już podpisał kontrakt z Juventusem i przeszedł badania medyczne w Niemczech. Takie mam informacje po rozmowie z ważnymi ludźmi.'' [le10sport]

konto usunięte

16

@BarcaInfo Luciano Moggi to dwa dni temu wyśmiewał temat transferu Ronaldo i uważał, że do niczego takiego nie dojdzie. Ot, kolejna chorągiewa szukająca atencji mediów.

0

@BarcaInfo Były dyrektor raczej nie puszczałby słów na wiatr.

2

@BarcaInfo Liczba kibiców Realu spada z godziny na godzinę.

0

@matifcb1899 Widzisz roznice pomiedzy 2 dni temu a dziś? W 2 dni może się wiele zmienić.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Wowowowowow... co tu się dzieje. Na te wszystkie plotki od kilku dni na temat Cristiano nie zwracałem jakoś specjalnie uwagi i nie wierzyłem w jego odejście z Realu, ale teraz co chwilę są coraz nowsze informacje na temat jego przenosin. Może jednak jest coś na rzeczy.

4

@matifcb1899 ''Śmieszą mnie te doniesienia. Problem Juve to nie brak Ronaldo ale znalezienie optymalnego połączenia między obroną i pomocą. Według mnie, jeśli podpiszą kontrakt z Ronaldo wszystko może pójść źle, zwłaszcza, że nikt nie pamięta jeszcze o 30 milionowej pensji. Chciałem go pozyskać, gdy był jeszcze dzieciakiem, ale wtedy Salas odmówił przeprowadzki i wszystko upadło"

Nigdzie nie powiedział, że do czegoś takie nie dojdzie.

konto usunięte

0

@BarcaInfo No widzisz, a ja czytałem na którejś włoskiej stronie wypowiedź, w której twierdził, że do transferu nie dojdzie. Do newsa się nie dokopię, bo obecnie sieć jest zasypana jego dzisiejszymi wypowiedziami.

konto usunięte

0

@Witekk10 A jak Leo odejdzie, to la rambla bedzie przypominac Monciak poza sezonem, w deszczowy, ponury dzień xD

0

@Dep_del_Hasage Miałem napisać "sezonowców" :D
Jakaś kibiców Realu to tak naprawdę kibice CR7, tak samo jest z Barçą i Leo ;)

konto usunięte

0

@Witekk10 No wiadomka, pozdro 800!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?