La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

0

Ja myślę, że odejście Cristiano jest bardzo prawdopodobne, w Hiszpanii jak i w Realu swój sufit już osiągnął. Podwyżki jakiej oczekuje raczej nie dostanie, bo Real nie będzie chciał się bawić w takie coś, będą woleli kasę za Cristiano wydać na jakąś młodą gwiazdę, która pogra na wysokim poziomie jeszcze przed długi czas a taki Neymar czy Hazard są indywidualnie lepsi od Ronaldo. O Cristiano się tylko mówi, gdy strzeli bramki. Neymar czy Hazard zagwarantują show bez bramek.

W Juve na pensje jakiej oczekuje będzie mógł liczyć a 2 pewne trofea praktycznie co rok ma. W LM też Juve zachodzi przeważnie do półfinałów.

Więc na tym transferze nie straci a może tylko zyskać kolejny rozgłos, bo cały świat znów będzie o nim mówił, już mówi a co dopiero będzie po transferze.

konto usunięte

0

@D10SLEO Ronaldo z indywidualisty stal sie goleadorem... Gra teraz na szpicy. Nie porównuj wieku 33 latka do goscia 19-25!

0

@szwejkp Przecież tylko napisałem, że większe show da Neymar niż Ronaldo, nie spinaj się gościu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?