La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

2

I tak się robi transfery. Odriozola w Realu, znów po cichu bez żadnych przecieków. Wpłacili klauzulę i obyło się bez szumu. Czemu w dalszym ciągu nie wpłaciliśmy klauzuli za Langleta mimo że od 2 lipca praktycznie pewne jest jego przyjście?

0

@Konias4318 podobno nie klauzula, a 30 mln+ 5mln zmiennych :P

0

@Konias4318 bo nasze mistrzowie interesów chcą dać 35mln + 5 mln w 7867865 ratach. A pójdą i te 5mln, których tak żałują, wywala na jakiegoś Janusza z ligi Wysp Świętego Tomasza :D

0

@Szczepano Ja wczoraj czytałem, że on ma 35 mln klauzuli a Barca chciała dać 3 mln więcej żeby płacić w ratach ale Sevilla się nie zgodziła więc pozostaje zapłacić całość (35) od razu. Nie wiem na co oni czekają. Aż się rozmyśli i postanowi zostać?

konto usunięte

0

@D10SLEO I zaraz się okaże,że oficjalnie Arthur piłkarzem Realu Madryt ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?