La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

konto usunięte

14

Bardzo dobry transfer Realu Madryt. Myślę, że ta cena przy umiejętnościach i wieku Alvaro Odriozoli, a także przy tych obecnych cenach na rynku transferowym jest na naprawdę dobra - warta takiego zakupu.

Real ma teraz dwóch klasowych PO, a w odwodzie zapewnie na wypożyczeniu (BVB?) trzeciego, który wzorem Carvajala może wrócić jako piłkarz ułożony - pozycja PO w Realu świetnie obsadzona.

Szkoda, że Barcelona nie potrafi tak szybko i sprawnie przeprowadzić transferu - za Lengleta wystarczy wpłacić klauzulę, a o Arthurze mówi się już pół roku i ciągle u obu słyszę/widzę to klasyczne "kwestia dni" i "kwestia godzin" - dramat.

1

@Showman Oczywiście jest jeszcze Nacho - gość, który prezentuje solidny poziom na każdej pozycji ;)

3

@Showman Wydaje mi się że Hiszpanowi będzie ciężko wygrać rywalizację z Carvajalem. Dani wciaz jest jednym z najlepszych na swojej pozycji. Rok temu wydawalo mi sie ze dobrym ruchem byl Theo bp Marcelo blizej do konca kariery niz jej poczatku a titaj wtopa i jeden z najgorszych transferów w La Lidze.

0

@Eto'o9 R10 Nie wiesz moze co z Lengletem? Czy to jest tak jak podaly dzis rozgłośnie, ze do jutra bedzie klauzula wplacona?

konto usunięte

0

@Showman Moze sie wstrzymaj z ocenianiem tego transferu póki nie zagra chociaż polowy sezonu, pewnie rok temu pisałeś to samo o pewnym Panu pilkarzu, którego Real kupil z Betisu i miał być mega wzmocnieniem

1

@damian9438 Nie zapominajmy ze ten pan nie ma 30 lat

konto usunięte

0

@damian9438 Oczywiście trzeba poczekać na to co pokaże Odriozola na boisku ale szczerze? Każdy piłkarzem jest ryzykiem, że się nie sprawdzi, a ja nie oceniam tego jak zagra, a jakie umiejętności, jak grał w poprzednim sezonie i ile kosztował - to wszystko jest na plus.

Masz na myśli Ceballosa? Nie, nie pisałem jeśli nie wierzysz to sobie możesz sprawdzić - wszystko jest w moim profilu.
Poza tym Ceballos jest sporym talentem, a to, że nie wypalił to inna sprawa - dla nas lepiej ale teraz trenerem Realu będzie Hiszpan także jeszcze może wypalić, stary nie jest, a transfer Odriozoli to jest dobry pomysł tak jak i ew. transfer Lengleta do Barcelony ale czy obaj wypalą to nie wiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?