- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
11
Denis w swojej szkółce piłkarskiej:
- https://pbs.twimg.com/media/DhXLBlSX0AAKCw5.jpg
- https://pbs.twimg.com/media/DhXLBlZX4AAL0Za.jpg :)
3
@BarcaInfo Chciałbym aby ten sezon był przełomowy w jego wykonaniu ale ciężko będzie miał przy Coutinho ale wierzę w Niego
6
@katalonia15 Już poprzedni sezon miał być przełomowy i jeszcze poprzedni też...Za 5 lat tutaj dalej niektórzy będą mieli nadzieję, że odpali. On już nie ma 20 lat, tylko 24.
0
@ViscaBarca123 To samo pisali o Roberto, niektórzy wręcz go linczowali
1
@ViscaBarca123 Jako zmiennik Coutinho się przyda. Nie odpali jeśli będzie dostawał mało minut. Wciąż to jest dobry zawodnik dla nas.
1
@ViscaBarca123 Z tego co pamiętam to Xavi właśnie w wieku 23-24 lat odpalił. Wcześniej większość kibiców go wyśmiewało.
1
@katalonia15 Roberto już za Enrique zaczął grywać dobrze, a miał wtedy 22 lata. W wieku 23 lat zaczął świetnie grać na prawej obronie i stawać się ważnym zawodnikiem. A wieku już właśnie 24 LAT był naszym podstawowym graczem.
0
@Kubix93 Błagam, nie porównuj Xaviego do Denisa. U Xaviego od wczesnych lat było widać, że był graczem wyjątkowym. On debiutował w pierwszej drużynie już chyba w wieku 17 lat, a już w wieku 21 lat był zawodnikiem wyjściowego składu. Xavi na swój najwyższy poziom zaczął wchodzić w wieku 25/26 lat. Wtedy był geniusze. Denis to zupełnie inna sprawa.
1
@ViscaBarca123 Gdzie ich porównałem? Chodzi mi o sam fakt, że jeden piłkarz zrobi przeskok z sezonu na sezon i z przeciętniaka stanie się naprawdę porządnym piłkarzem (chociażby Roberto). Inny będzie potrzebował kilka lat żeby odpalić (Xavi), a jeszcze inny będzie wypożyczany, ogrywany i po paru sezonach wróci do drużyny i będzie jej trzonem (chociażby przygoda Carvajal-Leverkusen).