La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

1

Oscar Tabarez. Jego drużyna trzeci raz z rzędu na mundialu zachwyca, i trzeci raz z rzędu w tym najważniejszym momencie wypada kluczowy piłkarz. W 2010 i 2014 roku było to Luis Suarez. Owszem, w RPA uratował zespół przed stratą bramki, bez którego by pewnie odpadli, ale wyszło to po ogromnym zamieszaniu w polu karnym, a piłkę wcześniej mogło wybić 3 Urugwajczyków. W 2014 roku Urugwaj był skazywany na porażkę- byli w grupie z Anglią i Włochami. W meczu o awans Suarez... Gdyby nie to, sądzę, że Urugwaj pokonałby Kolumbijczyków, a także postawił bardzo ciężkie warunki Brazylii.Teraz w Rosji do ćwierćfinałów byli chyba najlepsi. Zaangażowanie, skuteczność ,doskonała gra w obronie i duet Suarez-Cavani, być może dwóch najlepszych napastników świata. I co? Wypada Cavani... Gdyby na miejscu Tabareza był Zidane, to Urugwaj miałby na koncie co najmniej 3 tytuły mistrza świata po mundialu w Rosji. Szkoda, że to już raczej jego ostatni mundial...

Gracias El Maestro!

0

@Pressinho O czym ty piszesz? Nie zachwyca? 4 miejsce w 2010 na 4 milionowy kraj to jest słabo?

0

@Jakdxb Gdzie napisałem, że nie zachwycają? Właśnie odwrotnie, na 3 mundialu z rzędu prezentują się fantastycznie, ale w najważniejszym momencie wypada kluczowy piłkarz i gra lekko się sypie :( Gdyby nie to, osiągnęliby znacznie więcej.

0

@Pressinho Boże przepraszam, zacmienie mózgu xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?