La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

0

Paulinho przyszedł rok temu, zrobił to co miał zrobić przez ten rok, kiedy wchodził na boisko to dawał z siebie wszystko.. Jak chce odejść to ok. To Alenia będzie miał szanse za Brazylijczyka wejść do drużyny po wyleczeniu kontuzji.

Czyli prawdopodobne przeniesienie Roberto do pomocy, pewny transfer Arthura, Cou będzie grał na pozycji Iniesty.. I pytanie ściągniemy jeszcze kogoś do pomocy ? Rabiota ? Ale jeżeli teraz ściągniemy Rabiota to za rok nie dojdzie do Nas de Jong [piłkarz o podobnej grze co Francuz]. Tylko żeby nie zaczęli z Verrattim, furtka do Barcelony już się zamknęła ..

0

@VamosGirl Ja bym albo do Arthura kupił Thiago lub De Jonga, albo powstrzymałbym się z transferami do pomocy i dał szansę zawodnikom z rezerw

konto usunięte

0

@zadafcb Komu z rezerw? Mamy Gomesa, Rafe, Denisa, Aleñe i jeszcze Paulinho wiec wybór na kogo pada? :D

1

@Lukii9090 Rakitić, Busquets, Coutinho, Arthur , Roberto, Aleña, Denis (ma podobno zostać), może Samper? Jeśli będzie jakies zawieszenie lub kontuzja można powołać Oriola, Puiga, a w przyszłym sezonie ich właśnie włączyć do 1. drużyny

konto usunięte

0

@zadafcb O Puiga to bym przetestował i Oriola z checią ale to jeszcze dzieciaki.

0

@zadafcb Chcialbym zeby de Jong dolaczyl za rok, bo teraz Alenia, Arthur czy moze Oriol beda potrzebowac minut, sa mlodzi I zeby sie dobrze rozwineli bd musieli grac wiec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?