La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

0

Belgia jak kiedyś Holandia. Taka generacja zdarza się tylko raz.

4

@Patriskos  Taką jaką ma teraz Polska też.

0

@MontelQ No tak tylko nasza starcza na ćwierćfinał ME (co i tak jest dla nas w tym stuleciu mega wynikiem)

konto usunięte

0

@Bykunn Dokładnie, pięknie było oglądać ME bez przegranego meczu i jedną straconą bramką z gry!

0

@MontelQ Nasi piłkarze w porównaniu do tych belgijskich to jest śmieszny żart. Tylko Lewy i Glik to ten poziom. No i może Piszczek ale u niego już zdrowie nie to.

0

@gradzik Pięknie? Tragiczne to bylo do ogladania. Strzelalismy i bronilismy się przez resztę meczu. Powinnismy odpasc juz ze Szwajcarią.

konto usunięte

0

@Jakdxb Ty no bez przesady :D Szwajcarie moglismy zalatwic w pierwszych 2 akcjach meczu.

0

@gradzik Cisneli nas przez 90 minut, było by 2-0 ok, oni mogli strzelic z 4 gole.

konto usunięte

0

@Jakdxb dobra dobra :D przez koronkową akcje z Portugalią inaczej na nich patrze :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?