- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
1
Jaką kadrę chcielibyście w tym sezonie? To moja:
ter Stegen, Cillessen;
Alba, Digne, Lenglet, Umtiti, Piqué, Mina/Vermaelen, Semedo, Roberto;
Rakitić, Aleñá, Arthur, Busquets, Samper, Coutinho, Denis;
Dembélé, Suárez, Messi, Paco, Munir.
1
@SamuraJack Jakaś słaba taka.
1
@SamuraJack przydałby się jakiś klasowy pomocnik do tego grona
0
@SamuraJack Paco lub Munir, któryś z nich musi odejść. Chciałbym również sprzedaży Digne i Sampera, gdyż uważam że Sergi stracił szansę na zastąpienie Busiego i lepiej postawić na Oriola. Sprzedać Denisa i kupić kogoś pokroju Thiago. To jest moja opinia.
2
@SamuraJack Jeszcze jakiś pomocnik by się przydał, ale topowy, a nie jakieś ogórasy. Munir out, Paco też przy transferze odpowiedniego zawodnika do napadu. Więcej szans dla szkółki, zwłaszcza dla duetu Puig-Ruiz. Gdyby Juan Miranda był ograny w Segunda, to sprzedałbym Digne bez minuty zastanowienia, ale tak się jeszcze z nim trochę pomęczymy. Tak samo w przypadku Denisa, chociaż przy odpowiednim transferze do pomocy jego sprzedałbym już teraz.
1
@SamuraJack bramkarze i obrona to się zgodzę...ale pomoc to chciałbym Raktiica, Alena, Arthur, Busquets, Coutinho i Thiago. Atak to Dembele, Suarez, Messi, Martial/Hernadez ...mniej tych piłkarzy, ale o większej jakości....żeby każdy dostał swoje min, ale nie było problemu jak wypadnie ktoś kluczowy.
0
@Bartek22 Denis, Digne, Munir, Paco to jedno ale Gomesa i Douglasa to mus opchnąć gdzieś.
0
@messix7 Stracił szansę na zastąpienie? On w tym sezonie ma dopiero ja dostać. Oby nie bylo jak rok temu, ze po dobrym pre sezonie zostanie znowu wypożyczony.