La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 739 Culés

6

Ostatnio pracuję nad pewną cechą, moim zdaniem ważną. Nauka na własnych błędach. Postanowiłem sobie, że w tym roku nie będę krytykował poczynań zarządu pod względem transferów. Wam radzę podobnie. Kogo byśmy nie sprzedali, czy kogo byśmy nie kupili..po pierwsze. I tak nie mamy na to wpływu. Po drugie. Nigdy nie wiemy, jakie korzyści i skutki, dane decyzje za sobą poniosą.
Przykład? Paulinho. Tak zwyzywany przez całą niemalże La Ramblę! I Co? Dobry grajek. Rakitić, czy Sergi Roberto, to nawet o tym nie wspominam. wszyscy skazywali ich na porażkę, że dajcie spokój, po co Oni w Barcelonie. Roberto opchnąć, a Rakitić, to nie poziom Barcy.
w drugą zaś stronę. Ceballos. Jaki tu był płacz, że go nie wzieliśmy...albo jak Neymar odchodził. Nie wiem, czy ktoś jest tutaj, kto tęskni za tym, bądź co bądź świetnym piłkarzem? Myślę że dosłownie garstka.
Jaka puenta?
Dajmy zarządowi 2 miechy na kupno i sprzedaż. Przecież Valverde czuwa nad tym. Pamiętajmy, że ten zarząd, oprócz Gomesów, załatwił nam Coutinho, Dembele i wspomnianego Paulinho, czy też Semedo!

10

@michal26 Akurat bym póki co Dembele czy Semedo wśród sukcesywnych transferów nie wymieniał (może, a raczej oby, za jakiś czas), ale z meritum się jak najbardziej zgadzam.

7

@hen0x Moim zdaniem to Semedo juz jest sukcesem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?