- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 781 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 781 Culés
24
Są opinie, że możemy sobie pozwolić na Williana. Jak pozwolić? Przecież kupno Brazylijczyka za 80M, żeby przyszedł pograć na 3 sezony i to jakiś absurd. Za 2/3 lata to my będziemy musieli szukać zmiennika dla Suareza i kogoś za Messiego (wiadomo, że nikt go nie zastąpi) ale jakiegoś TOP piłkarza trzeba zakupić i do tego również trzeba będzie szukać wtedy zastępcy za Williana, który odejdzie od nas za jakieś śmieszne pieniądze. To już teraz lepiej wyłożyć te 70/80M na kogoś młodszego ale utalentowanego, żeby był na lata do gry w Barcelonie niż znów za trzy lata na nowo wydawać jeszcze więcej na zastępce Brazylijczyka. Te pieniądze zdecydowanie można zainwestować w kogoś młodszego i również z dobrym poziomem... no ale po co.
5
@BarcaInfo Ja bym chciał Dybale i jestem pewien ze dobry trener jak Valverde by ustawił ich z Messim na boisku żeby to miało ręce i nogi..
5
@BarcaInfo Głos rozsądku, a nie jakieś pierdolamento, że Dembele słaby i potrzebujemy jakiegoś dziada, żeby się ograł. Przecież za 3-4 lata będziemy musieli wydać ze 100 baniek na co najmniej 2 atakujących. Mbappe, Mo Salah, ktoś taki. Potrzebujemy najlepszych, a nie takich typów. A niektórzy chcą Wiliana. To jest ta zaraźliwa przeciętność Barcelony, o której był niedawno artykuł.
13
@Bartek22 Dembele to potrzebuje minut, żeby się ograł a nie Williana. Takie ruchy transferowe to tylko marnowanie pieniędzy.
1
@BarcaInfo Popieram. Musimy kupić jakiś top zawodników
0
@Grubson06 Dybala idealnie pasuje do Barcy i może grać na fałszywej 9.
Z Messim rozklepie każdą obronę.
0
@Bartek22 Coś mi się wydaje ze z tym zarządem trochę poczekamy na sukces w Lm
0
@Skila_nie_kupisz Coś mi się wydaje, że po odejściu trzonu zespołu z tym zarządem długo poczekamy na jakikolwiek sukces.