- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
1
"Stanisław Czerczesow nie lubi bezczynności. Podczas mundialu selekcjoner reprezentacji Rosji rotował piłkarzami, zmieniał decyzje i zmieniał taktyki. Dzięki temu Sborna dotarła aż do ćwierćfinału mundialu. Tym razem jednak intuicja nie wystarczyła by pokonać Chorwację."
Ernesto powinien to przeczytać i zobaczyć co mozna osiągnąć dzięki bezczynności i rotacji piłkarzami. Czerczesov nawet z takich pilkarzy jacy grają w repce Rosji potrafił wycisnąć max, rotować składem i ich mobilizować.
22
@Lukii9090 Ernesto pierwszy sezon w Barcy ze słabą kadrą mistrzostwo kraju i Puchar Króla. Rzeczywiście dramat, powinien się uczyć fachu od Stanisława.
20
@Bartek22 ale taktycznie zawalił mecz z Romą...i w tym sęk.
2
@Bartek22 słabą kadrą.. no tak- bo trenuje Seville.. a ja głupi myslałem, że Barcelonę, która wydaje najwięcej na pensje zawodników (na świecie)
1
@Bartek22 Tu nie chodzi o słabą kadre ale o to, że na spadkowiczów nawet potrafił wystawić 1 garnitur a 3 dni poźniej mieli grać w LM z Roma.
2
@Bagsik88 Sęk w tym, że te zarzuty są niesprawiedliwe, bo tylko jego taktyka uratowała nam sezon. Zobaczył, że ma samych drwali i przemodelował zespół. Gdyby nie to, sezon skończyłby się prawdopodobnie totalną klapą. A w meczu z Romą zawiodła przede wszystkim drużyna i jej lekceważenie rywala. Mi się też ta defensywna gra nie podobała, ale co zrobić. Gdyby piłkarze wypełniali ją sumiennie, to przeszliby dalej z palcem w dupie.
3
@Bartek22 hahhaah :D za dużo LSD. Idealizowanie nie najwyższej klasy trenera, który swoją mentalnością nie pasuje do Barcy.
Meczy w tamtym sezonie nie dało się oglądać. Już za Martino, mimo że Barca to był tylko Messi (inni nie grali) lepiej się to oglądało
0
@Pedeudo Gomesy, Paulinhie, Deulofeu, Turany i inne Denisy. Rzeczywiście. Super kadra.
0
@Pedeudo Tutaj pretensje powinny być do zarządu, a nie trenera. Nie jego wina, że ma drwali w pomocy. Dostosował taktykę do ich profilu i tyle. Poświęcił ładną grę kosztem trofeów.
0
@Bartek22 Slabą kadrą????? Zrobił z drużyny ofensywnej, drużynę grającą nudno i bez zadnej taktyki oprócz: Podaj do Messiego, a Ter Stegen obroni. Sam padł ofiarą swoich decyzji, i nie można mówić, że miał slabą kadrę, tylko po prostu ją zajechał
7
@Pedeudo Przypominam, że zaczął sezon mając taką ławkę: Semedo, Denis, Arda, Dembele, Rafinha, Cillessen, Mascherano, Paulinho, Deulofeu, Alcacer, Digne, Gomes, Vidal, Vermaelen. Co więcej: trzech z tych piłkarzy było praktycznie przez całą jesień kontuzjowanych. Pierwszego stycznia był jednak na pierwszym miejscu w tabeli z 14 punktami przewagi nad Realem. Potem czegoś zabrakło w Lidze Mistrzów w dwumeczu z Romą, ale cóż, zdarza się. Ja jestem zdania, że to był po prostu taki punkt kulminacyjny tego sezonu, w którym zderzyły się skutki tych wszystkich trudności, które drużynę od sierpnia nękały.
0
@FCB24 Jak to nie można mówić, że miał słabą kadrę?
Kim miał zmienić podstawowych piłkarzy?
Cillessen, Semedo, Mina, Vermaelen, Digne, Gomes, Denis, Paco, Paulinho, Deulofeu, Vidal.
No przecież to jest jakaś masakra. Cillessen i Semedo to jedynie odpowiedni zawodnicy. Poza tym przeciętniacy, barcelońskie Brożki, jeźdźcy bez glowy. Miał 2 opcje. Zajechać Rakiticia albo wystawić Gomesa, narazając drużynę na porażkę. Z dwojga złego zajechał Rakiticia.
1
@Bartek22 Drwali? Ty piszesz o Barcelonie? czy o kimś innym? wygraliśmy bo mamy dobrych piłkarzy i EV się do tego przyczynił bo obrał dobrą strategię i taktykę na LL. w LM zawalił taktycznie i mentalnie czy tego chcesz czy nie....to, że piłkarze myśleli, że już awans to winna trenera, że nie wyprowadził ich z błędnego myślenia - problem w tym, że on sam tak myślał....3 dni wcześniej gra pierwszy skład, w 60 min Ter Stegen gra na czas - kiedy widziałeś u niego takie zachowanie tak wcześnie? pewnie sam na to wpadł. nawet przy 2:0 dalej chciał bronić wyniku...dopiero przy 3:0 zaczął działać, ale było za późno. Valverde zawalił mecz z Romą mentalnie i taktycznie.
1
@Bartek22 Paco, Semedo, Vermaelen, Paulinho i Alena, z tych piłkarzy mógł spokojnie korzystać z druzynami typu Malaga, czy Deportivo, ale nie, lepiej wystawiać Messiego, Suareza, Inieste. Trzeba powiedzieć otwarcie, ze Valverde nie miał "jaj" posadzić gwiazd na ławce; gdyby byli trochę mniej eksploatowani nikt by nie pisał o wąskiej kadrze, skoro i tak grało 13-14
0
@FCB24 Semedo grał dużo, Vermaelen też sobie pograł, Paulinho to już w ogóle, Alena musiał liderować Barcy B. Jedynie z Paco kompletnie nie rozumiem, czemu ciągle grzał ławę.
5
@Bartek22 nie rób z tych piłkarzy jakiś kalek...każdy z tych piłkarzy w średniaku LL miałby pierwszy skład. Valverde mógł słabszych piłkarzy wpuszczać na słabsze zespoły - jak to robił w końcówce....Belg jak grał to bardzo dobrze się spisywał, prawy obrońca i bramkarz na poziomie...w pomocy za Busiego mógł grać Gomes - akurat tutaj sobie nieźle radził. Dodatkowo do zmiany Dembele oraz Coutinho...Paulinho taki drwal, że gra w pierwszym składzie Brazylii. ile razy zmienił beznadziejnego Suareza za Paco? Paco przy 700 min strzelił 4 gole.
0
@Bartek22 Paco po dobrym meczu z Sevilla jak uratował nam pkt strzelajac 2 bramki zniknął :/
0
@Bartek22 Alena musiał liderować Barcy B- nigdy nie zrozumiem tego argumentu. Trofea wygrywa Barca B, czy Barcelona występująca w LM i LaLiga? Po to ta Barcelona B jest, by młodzi piłkarze dostawali szansę w pierwszej druzynie. Co, teraz niech Alena gra w Barcy B, bo musi dobrze zacząć nowy sezon druzyna rezerw?
0
@FCB24 Nie. Musiał się ograć w drugiej lidze, żeby zyskać pewność siebie, musiał grać w tej drużynie, bo był jej najlepszym zawodnikiem, a ona walczyła o utrzymanie. Nie udało się, trudno. Teraz czas na pierwszy zespół.
0
@Bartek22 to odpowiedz na pytanie czemu tą słabą kadrą rotował na koniec sezonu udanie?