La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

1

Negocjacje Chelsea z Napoli w sprawie Maurizio Sarriego utknęły w martwym punkcie i tak naprawdę wciąż do końca nie wiadomo, kto poprowadzi The Blues w przyszłym sezonie. Antonio Conte nie ma zamiaru dobrowolnie opuszczać swojego stanowisko przed końcem kontraktu, ale nie jest tajemnicą, że jego relacje z zarządem są dalekie od ideału. Może się jednak okazać, że władze Chelsea nie zdołają dojść do porozumienia w kwestii personalnych w najbliższych tygodniach i to Conte będzie prowadził drużynę z Londynu w przyszłej kampanii.
(Sky in Italy)

Ale ciekawie jest też w Napoli. Nowym trenerem ekipy ze stadionu św. Pawła już dawno ogłoszony został Carlo Ancelotti, ale Sarri wciąż ma ważny kontrakt. Pierwszy przedsezonowy trening piłkarzy Napoli zaplanowany jest na najbliższy wtorek i teoretycznie możliwe jest, że pojawią się na nim zarówno Sarri jak i Ancelotti.

5

@Veb1233 Ja nigdy nie ceniłem Conte jako trenera. Według mnie ze względu na swoje apodyktyczne podejście nie nadaje się do prowadzenia drużyn naszpikowanych gwiazdami. Do tego jego decyzje są mega niezrozumiałe. Upieranie się przez poprzedni sezon przy 5 obrońców, ława dla Batshuayiego, beznadziejne zakupy na rynku nie świadczą zbyt dobrze o jego pracy.

0

@tobiasson92 Poczynia sobie z gwiazdkami o mocnym charakterze jak Pepik

konto usunięte

0

@Veb1233 W Chelsea niestety obecnie panuje straszny bałagan. Jak się Sarriego nie uda, to Chelsea może się zwróci w kierunku Blanca. Conte po takim zamieszaniu nie może być dalej trenerem, bo to będzie strzał w kolano Abramowicza. Myślę, że Sarri zostanie jednak trenerem.

0

@student97r Sarri to też przecież niezły buc i może wnieść dużo dziadostwa do drużyny

konto usunięte

1

@vivera986 Sarri. :) Trener może wypalić albo nie. Jednak Conte nie może zostać, bo relacji z zarządem nie ma żadnych, a piłkarze nie stoją za nim. :) Kazał wrócić im w poniedziałek na trening, a oni pojawili się w sobotę. :) Jak zostanie to mnie jako kibica zaboli, bo w takiej atmosferze bardzo ciężko będzie coś ugrać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?