- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
37 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
28 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
19
Ciekawe jaki numer dostanie Arthur. Szczerze to chciałbym go widzieć z numerem 8 po Andresie. Ostatnio miło się wypowiedział o Hiszpanie:
''Oglądając Iniestę, zacząłem inaczej rozumieć futbol. On był dla mnie wzorem do naśladowania.''
Mam nadzieje, że to właśnie on dostanie 8 :)
0
@BarcaInfo Myślę, że fajnie by było jakby Cou miał 8, a Arthur 6 :D
Tylko jeszcze musi pokazać, że na 6 zasługuje :) Chociaż numer sezonu nam nie wygra... ;p
23
@BarcaInfo 8 zarezerowane dla Verattiego, jutro konferencja.
0
@BarcaInfo Mnie bardziej ciekawi kto dostanie "7" :D
1
@BarcaInfo Ja widzę u niego numer 6. U Alenii 8/10 (jak Messi skończy karierę, to wtedy).
1
@kordyl1010 Jakoś przyzwyczaiłem się do 14 Coutinho - pasuje mu. :)
3
@BarcaInfo Żeby był lepszym posiadaczem legendarnego numeru od Denisa.
3
@Rewolucja123 Numer 6 ma Denis, który zostaje w klubie.
5
@BarcaInfo Mam nadzieję, że dostanie 6 po Xavim, a barceloński Brożek dostanie numer godny swojej gry.
0
@szkutnik91 Pavon albo Willian
0
@kordyl1010 Denis przez 2 sezony nie pokazał że zasluguje na 6 a dalej ją nosi :/
0
@Bartek22 15 po POWlinho? :p też za dobry xD
2
@Lukii9090 22 po Vidalu i będzie dobrze. Tylko najpierw Vidal musi odejść, to już takie proste nie będzie :)
3
@BarcaInfo Ta 6 dla Denisa to jak błąd w Matrixie :p
3
@BarcaInfo To fakt, zgodzę się z Tobą :) Ale fajnie by było jakby 8 nie poszła do jakiegoś no-name, nie licząc Arthura :D Może Alenia... :)
1
@Bartek22 Jeszcze za dobry bo Vidal chociaż nie raz pokazywał charakter na boisku :p dal bym mu 16 po Deulofeu jak Arnaiza wypożyczą. Dla Demo wersji Isco idealny numer :p
1
@Lukii9090 Racja ;/
0
@kordyl1010 Nie mialem pomyslu co nowego wymyślić wiec wymyślilem "Isco w wersji Demo" :p
1
@Lukii9090 hahahaha :D
1
@kordyl1010 Podobnie gra do Isco ale ma dużo mniejszą wizję gry, podobnie jak Isco holuje pilkę, wdaje sie w dryblingi ale nie zawsze mu to wychodzi i wiecej strat notuje :p
0
@BarcaInfo Myślę, że albo 8, albo numer po Gomesie weźmie.