La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1041 Culés

10

Co do nagrody dla najbardziej medialnej persony roku, tzn. złotej pilki, to sytuacja przypomina mi rok 2010, gdzie Inter wygrał LM, Sneijder zagrał świetny sezon, Iniesta z Xavim nie dość że grali kosmicznie, jak i Messi, to zostali mistrzami świata, ale Ballon d'Or powędrował do Atomowej Pchły. Wg mnie nawet jeżeli Modrič zostanie mistrzem świata, czego mu życzę, to w ogólnym rozrachunku i tak piłkę dostanie Ronaldo, bo niestety widać go bardziej na rynku... W sumie to nawet ostatnio boje się lodówkę otworzyć, żeby mi w kuchni nie symulował.

konto usunięte

7

@kibic1899 Jest różnica między grą Messiego z 2010 roku, a Ronaldo z 2018...

0

@kibic1899 No i teraz piłkę przyznaje magazyn. Ronaldinho też był bardziej medialny niż Cannavaro.

1

@messix7 Jest. Tak samo jak przepaść marketingowa między Ronaldo, a Modriciem...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?