La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

0

Dajmy czas i zaufanie Jerzemu Brzęczkowi! Ja się cieszę że jest to trener z Polski a nie z zagranicy! Ja wierzę w niego!

5

@kubix05 A ja się nie cieszę. Polscy trenerzy są słabsi i to wiele słabsi od zagranicznych szkoleniowców.

2

@kubix05 No tak, bo wszystko co Polskie to najlepsze przecież :P
A tak naprawdę, to w Polsce mamy słabych trenerów i żeby coś więcej ugrać z tą reprezentacją, to wypadałoby zatrudnić kogoś po prostu lepszego, a więc zagranicznego trenera, który nie ma tak średniowiecznego myślenia jak u nas.

1

@tobiasson92 Nawałka też był słaby w momencie wyboru i okazał się strzałem w dziesiątkę!

2

@kubix05 Nie nie okazał się strzałem w dziesiątkę ;)

0

@Micwic666MW No tak bo awans na dwa wielkie turnieje i osiągnięcie ćwierćfinału na Starym Kontynencie to za mało dla niektórych!

0

@kubix05 Nie nie za mało chwała mu za to ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?