La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

0

Słabe te mistrzostwa jak ostatnia LM uf dobrze że koniec adio sędziowie adios var adios średnios emocjons

konto usunięte

15

@SympatykBarcelony Bardzo fajne mistrzostwa. Var dobrze funkcjonował, tylko sędziowie popełnili kilka błędów.

0

@Szymeq6 gzie w którym momencie dobrze funkcjonował ? to ludzie obsługują maszyny przypominam.Robota naoliwisz oleju do głowy za to już nie dolejesz

7

@SympatykBarcelony Przez cały turniej dobrze funkcjonował

konto usunięte

3

@SympatykBarcelony Jezu chłopie. To sędziowie podejmują decyzje czy to dobrze czy złe, VAR jasno pokazywał sytuacje. Nie wiem gdzie widzisz problem prosiaczku.

1

@zadafcb oj chyba wielu meczów nie obejrzałeś

0

@Szymeq6 kur a kto zarządza tym varem ? chyba nie sam var ?? myśl chryste

konto usunięte

4

@SympatykBarcelony Mi się wydaje, że jesteś trollem i dalsza dyskusja z tobą to ogromny błąd.

0

@Szymeq6 tak jestem trollem powiedział użytkownik z miniaturką z postaci z bajki.Poczytaj sobie moje komentarze i potem coś napisz.Jak masz problemy ze złożeniem 4 zdań które utwierdzały Cię że masz racje a ja nie a piszesz jakieś farmazony o trollach z baśni to idz gdziekolwiek byle tu nie siedzieć i nie siać fermentu bo intelektualnie zaniżasz poziom tej strony :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?