- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 716 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 716 Culés
1
Wiemy dobrze że ZP Messi nie dostanie, i myślę że Leo straci miejsce w najlepszej 11 roku - w tym momencie przód wygląda tak : Ronaldo - Griezmann - Mbappe, tez tak myślicie?
49
@Pawelsky Nie.
11
@Pawelsky Nie straci miejsca w najlepszej 11. roku i będzie w TOP 3 ZP. Ostatecznie zajmie 2. miejsce, a wygra Ronaldo za wygranie LM (to nic że od początku tego roku nie jest najlepszy). Trzeci będzie Mbappe lub Modrić w zależności od tego jak będą wyglądać w następnych miesiącach. Ewentualnie Salah jeśli znów będzie czarował.
29
@Pawelsky Trochę nie wiem za co ten Mbappe, ale ok. Widać wystarczy zagrać 2 dobre mecze na MŚ żeby już być chwalonym absolutnie wszędzie :D
0
@KamQiX Antoine Griezmann raczej do TOP 3 jeśli Ronaldo i Messi zajmą tradycyjnie TOP 2 ale Mbappe i Modrić także realni aczkolwiek moim zdaniem mniej.
0
@Showman No i to jest dokładnie top5 tego roku. Bardzo bym się zdziwił gdyby ktoś odpadł. Zaraz za Nimi będzie pewnie Salah, Varane, mam nadzieję, że Rakitic znajdzie się w 10 bo zasługuje jak najbardziej
EDIT I nie wiem kim bym uzupełnił top10, może rudzielcem z City? i mimo wszystko Neymarem
0
@KamQiX Ronaldo od początku roku nie jest najlepszy? Ja w nim od początku 2018 roku widzę bestię, która zatrzymała się tylko na 5 meczów, półfinały i finał Ligi Mistrzów oraz mecze z Iranem i Urugwajem na Mundialu. W tamtym roku ZP dla niego ble, bo miał jedynie 5 meczów genialnych a w tym ble, bo miał słabsze 5? Jaka w tym logika?
0
@Junngeas Nie napisałem, że był fatalny, tylko że nie był najlepszy. Tak uważam.
0
@KamQiX Okej.