- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1531 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1531 Culés
11
Krzysztof Wyrzykowski teraz na antenie Eurosportu powiedział bardzo mądrą rzecz - oczywiście chwalił pracę Michała Kwiatkowskiego ale zaznaczył jedno - to jest Mistrz Świata i Michał niestety tą ciągłą pomocą Fromme'owi przechodzi nieco obok tej swojej kariery.
Ja także chciałbym żeby Kwiatkowski wreszcie dostał wielką szansę i pojechał jako lider - ma umiejętności, potrafi jeździć więc szkoda żeby całą karierę jechał pod jednego kolarza.
0
@Showman Całkowita zgoda, marnuje swój talent, najlepiej by było gdyby przeszedł do teamu, w którym byłby liderem i miał możliwość pokazania sie. Ale jak będzie, to już nie wiem.
0
@Showman Wiesz może jak tam idzie ucieczka Majce?
1
@JimMorrisonFCB Na razie jedzie w ucieczce, która ma około 3,5 minuty przewagi nad peletonem.
Do mety 94 km więc na razie ani przewaga wielka ani nic się nie dzieje.
0
@JimMorrisonFCB Mają 4 minuty przewagi, ale razem z Majka w ucieczce jest Valverde i Kruijswijk, którzy są grozni dla lidera, więc pewnie Sky zabierze się do roboty.
0
@D10SLEO Dlatego dobrze by było ich odczepić choć to nie należy do łatwego zadania.
Mimo wszystko Sky wszystko raczej ma pod kontrolą bo już przewaga nad prowadzącym spadła do około 3,5 minuty (lider jedzie sam z około 20 sek. przewagi nad grupą Majki) tak więc przewaga ucieczki co urośnie to momentalnie spada - jeśli ktoś z tej grupy będzie chciał odrobić do liderów lub wygrać etap to będzie musiał zaatakować.
0
@Showman Czyli prowadzi Thomas i ściga go grupa z Majką, Valverde i Kruiswikiem?
1
@JimMorrisonFCB Nie, lider etapu, a nim obecnie jest Kruijswijk, wcześniej był Roland, a lider TdF Thomas jedzie w peletonie.
1
@Showman Ok, dzięki za info.