La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1262 Culés

1

Jeśli Cillessen odejdzie to Barca kupi kogoś z trójki Casteels, Sommer, Mignolet. (Marca)

Jeśli ta ostatnia kandydatura jest faktycznie brana pod uwagę, to... Skomentowalbym to jakoś, ale nie chce bana.

1

@Veb1233 To może od razu Mariusz Pawełek!?

konto usunięte

0

@Veb1233 ha :D - Masip płacze ze śmiechu :D

0

@Veb1233 Wrócą czasy Pinto i drżenie o każdy jego kontakt z piłką.

konto usunięte

0

@Veb1233 Z drugiej strony to szkoda,że taki dobry bramkarz jak Cillesen marnuje się na ławce

9

@Veb1233 Sommer to bardzo dobry bramkarz, Casteels też nie byłby tragicznym wyborem, ale Mignolet to porażka.

konto usunięte

0

@Tito545 dlatego powinno się co 3,4 lata wydawać maks 7-8 mln (lub na zasadzie wolnego transferu) na jakiegoś bramkarza 31/32 letniego, który na zakończenie chcę sobie dodać Barcelone do piłkarskiej kariery.. i ma odpowiednie umiejętności do grania w Pucharze Króla, czy w fazie grupowej ligi mistrzów.. bo później i tak Mats gra.
Bo czym Cilessen ustępuje Matsowi? Kiedy grał to często miał o wiele lepsze parady od Niemca.. na jego miejscu też bym chciał odejść... i tak będzie ciągle.. nikt nie lubi wiecznego siedzenia na ławie- poza Masipem, który tak wiele lat spędził w swoim kochanym klubie jako trzeci bramkarz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?