- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1262 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1262 Culés
7
Świetny filmik - "Monchu - dystrybutor La Masii." Zagrania z całego zeszłego sezonu. Polecam sobie obejrzeć. Filmik trwa prawie 14 minut, ale naprawdę warto, zachęcam.
Monchu to piłkarz, o którym zbyt wiele się nie mówi, ale zeszły sezon miał znakomity. Ciągle jest tylko mowa o Puigu i Collado, ale Monchu to naprawdę niezwykły talent. Jego długie piłki to coś fantastycznego. W jednym meczu może zagrać takich piłek ponad 10 i może tylko 2 będą niecelne. Do tego potrafi świetnie uderzyć zza pola karnego, ma znakomitą wizję gry, świetne prostopadłe podanie, odbiór, technikę. Bardzo przypomina mi swoją grą Thiago, z tym że Monchu to zawodnik, który jeszcze lepiej sobie radzi w obronie. Ogromne wrażenie na mnie zrobił, gdy po raz pierwszy wyszedł w podstawowym składzie Barcy B. Nie spodziewałem się tak dobrego meczu w jego wykonaniu. 18 lat...i dowodził wtedy środkiem pola, znakomicie rozrzucając akcję na prawo i lewo. Do tego bardzo dobrze kontrolował tempo gry. Monchu to zawodnik, który zagra na każdej pozycji w pomocy. Moim zdaniem najlepiej czuje się jako środkowy pomocnik, rozgrywający, ale na defensywnym i ofensywnym pomocniku także sprawdza się bardzo dobrze. Za sobą ma już pierwsze trafienie w Barcy B i pod koniec sezonu stał się bardzo ważną postacią tej drużyny. Myślę, że poleci z pierwszą drużyną na presezon do USA. Dobrze będzie go zobaczyć w grze.
1
@ViscaBarca123 Kurczę, już nie mogę się doczekać tego pierwszego meczu Barcy...
0
@ViscaBarca123 No i elegancko. EV wprowadzi ich do zespołu a za kilka lat Xavi wycisnie z nich max możliwości :D
LM znowu nasza ;)
0
@ViscaBarca123 A jak się zapatrujesz na Carlesa Pereza? Ma wg. Ciebie szansę na kilka minut w przyszłym sezonie?
1
@Witekk10 Szansę na minuty ma, ale raczej mniej niż Abel, Cuenca, Miranda, Collado, Oriol, Monchu. Wątpię, aby jemu udało się awansować do pierwszego zespołu.