La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 938 Culés

7

konto usunięte

7

@macio_944 Ja nie chodzę, raz na Korwina zagłosowałem od biedy

1

@macio_944 Wybory to dobra propaganda, wmawiasz ludziom że mają realny wpływ na to co się dzieje w ich kraju i jeszcze wszystko odbywa się na legalu bo przecież sami tak chcą, beka

0

@Phatro Dokładnie. Mają pretekst później, żeby zrzucić winę na ludzi, że sami tak wybrali, mimo, że te głosowania to bujda.

1

@szymonekk Haha xD Dzieciaczki do szkoły :D

1

@szymonekk Czyli co głosowań nie ma? Nie ważne sa glosy, które ludzie oddają?

0

@Phatro To powiedz co lepsze?

1

@szymonekk ? XD a dlaczego głosowania to bujda Twoim zdaniem? Xd

0

@Bagsik88 A co jestem politykiem że mam wiedzieć takie rzeczy? Nie dostaje złamanego grosza i jeszcze muszę płacić na ludzi którzy robią sobie jaja za pieniądze podatników i jeszcze miałbym za nich pracować? No nieźle

0

@Phatro A czy ja napisałem, ze masz to wdrożyć? Skoro cos krytukujesz tzn, ze masz lepsze rozwiązanie według Ciebie. Ale widać, ze krytukujesz dla zasady.

0

@Bagsik88 Najlepsze rozwiązanie jest żeby albo ludzie się zainteresowali tematem jeśli im tak na tym zależy a jeśli nie mają czasu albo interesu w tej sprawie to niech nie głosują bo w nieskończoność nic się nie zmieni i krytyka co do namawiania do głosowania jest uzasadniona bo jakikolwiek głos rozsądku zostanie zakrzyczany przez fanatyków z opozycji tzn takie głupie paradoksy że nawet dobry pomysł jest odrzucany bo zaproponowała go opozycja podczas gdy największą bzura ich pupilkow jest nagradzana aplauzem dlatego że ludzie nie kierują się rozumem tylko sympatią do danego polityka czy partii

0

@Phatro czyli krytykujesz dla zasady. system sam w sobie nie jest zły...tylko ludzie w wyborach głosują według nich mniejsze zło...zamiast to co naprawdę sądzą/uważają....i dlatego zbyt dużo się nie zmienia. PO okradało Polskę, PiS nas.

0

@Bagsik88 Skoro ten system nie działa to znaczy że jest zły a ludzie są jego częścią, nie podałeś żadnych argumentów tylko piszesz że krytykuję dla zasady, nikomu nie zależy żeby ludzie zdobyli podstawową wiedzę na ten temat a mimo to dalej mówią że skoro nie głosujesz to jest antypolakiem i wgl pozwalasz by inni wybierali za Ciebie i tego typu głupoty to jest jakby nikt ci nie podał zasad gry a potem cię obrażał bo nie chcesz grać, z tym że większości nawet nie zależy by te zasady poznać tylko kierują się tym jak to mówisz mniejszym złem zamiast szukać solucji

0

@Phatro system sam w sobie nie jest zły...nie widzisz tego, że problem jest w Polakach. 3/4 Polaków krytykuje, że jest źle, niedobrze....a frekwencja przy wyborach to 40-50% to max - i to głównie samorządowych. Zasady są jasne, a najlepsze jest to, że przy samorządowych ludność wybiera dla siebie tych dobrych, a przy parlamentarnych wybierają mniejsze zło - siedziałem w kilku komisjach przez kilka lat, więc wiem o czym piszę. jak społeczeństwo nie zrozumie, że ma prawo wyboru i jak pójdzie do urn w 70-80% to wtedy jest szansa przegłosować te partię, których nie chcemy. a jak będziemy pisać na fcbarca.com czy innym forum, że jest źle, a przy wyborach dupy nie ruszy to jak ma się zmienić?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?