- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2510 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2510 Culés
9
Jestem ogólnie otwarta osoba. Na poglądy, pochodzenie, religie, czy rasę. Jednak, jeśli ktoś wrzuca swoją ideologię to sportu to to już jest przesada. Dziś był wylew "patriotów" ktorzy (do teraz nie moge w to uwierzyc) zarzucaja Barcelonie ze stala sie multi kulti i " nie ma już Barcelony która pokochali"
Już abstrahując od tego że raczej od czasów Cruyffa nikt z nich nie kibicował. Dlatego zestawie dwie ekipy które takie ciołki mogły pokochać.
Ryjek: Valdes (his)- Gio (hol), Marquez (mex), Puyol (his), Belletti (bra) - Edmilson (bra), Xavi (his), Deco (por) - R10 (bra), Eto'o (kam) Messi (arg)
3 Hiszpanów
Pep: Valdes- Abidal (fr), Pique (his), Puyol, Alves (bra) - Busi (his), Xavi, Iniesta (his) - Henry (fr), Eto'o, Messi.
6 Hiszpanów w momencie kiedy mieliśmy do czynienia ze złotym pokoleniem Hiszpanow
1
@Eto'o9 R10 Zara wyjada z 2011 rokiem. Ja preferuje stawianie na wychowankow i talent (Niewazne jakiego pochodzenia) oraz piekna gre, jak za Pepa. (Niewazne jakiego pochodzenia)
2
@Eto'o9 R10 A ja doskonale to rozumiem. Na świecie jest obecnie jak jest. Co się dzieje w Europie każdy widzi, stad niechęć ludzi do piłkarzy z TAMTYCH stron. Tym bardziej po tym co pokazała Arabia Saudyjska - po ich przykładzie widać, że sport ma wiele wspólnego z kulturą, tudzież religią danego kraju.
Jeśli chodzi o Barcelonę, cóż, tym właśnie sie wyróżniała. Wychowywała świetnych piłkarzy, a obecnie szkółka odeszła w zapomnienie i ściągają gwiazdy za gruby hajs. Obecnie to klub jak każdy inny.
1
@Ramos9248 Ludzie nie zrozumią ze pokolenie takich graczy jak Xavi, Messi czy Iniesta zdarza raz na 50 lat i nie da się grać tylko na chlopakach ze szkółki bo byśmy spadli do poziomiu Valencii itp
0
@FCBMati10 Myślę, że żaden racjonalny kibic nie wymaga tego, aby grać samymi wychowankami, bardziej chodzi o to, aby dostawali realną szansę i zaufanie.
0
@Ramos9248 Jest paru graczy ze szkolki ktorzy moga dostac szanse np Cucurella czy Abel Ruiz