- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2146 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2146 Culés
3
Fifa 19 - 5 Nowości w trybie kariery:
2
@FeloRPS nowości w trybach a rozgrywka bez zmian
wolę PESA- przynajmniej inaczej się gra co roku
4
@Messibestplayerintheworld Ja w tym roku wybiorę Fifę ze względu na licencje Ligi Mistrzów i Europy :)
1
@FeloRPS a nie dręczy Cię co roku ten sam gameplay ?
2
@Messibestplayerintheworld Powiem Ci że nie dręczy mnie, może w tej części coś zmienią ale w to wątpię :)
4
@Messibestplayerintheworld A co rozumiesz przez zmiany w rozgrywce? To jest symulacja piłki nożnej i nie ma tu co oczekiwać wielkich zmian w gameplayu co roku jak np w sequelach jakiegoś RPGa
1
@Phatro ale jak to jest że w każdego PESA inaczej się gra a w każdą fifkę tak samo ?
1
@Phatro Można by długo wymieniać. AI w tej grze kuleje, gra obronna jest bardzo nie naturalna, atak pozycyjny jest tragiczny. Ta gra jest bardzo zręcznościowa i z symulatorem czegokolwiek nie ma kompletnie nic wspólnego.
5
@Messibestplayerintheworld X’D
Widać, że umowa Barcelony z pesem już na dobre niektórym uszkodziła mózgi
1
@Messibestplayerintheworld Fifa się zmienia tylko trochę wolniej. W Fifie 19 będzie lepsza walka bark w bark i walka o piłkę. Poza tym gra bramkarzy w PES jest strasznie sztuczna.
3
@Messibestplayerintheworld No nie wiem, ostatnio znudziła mi się trochę 18 to sobie popykałem kilka meczów w 14 czy 15 i 17 i jakoś w każdą z tych gier gra się zupełnie inaczej podobnie z PESem choć tu ten gameplay nie jest tak atrakcyjny jak chociażby w PES 06 i mnie kompletnie nie wciąga mimo że co roku daję tej serii szansę, co do Fify to w tym roku mają być już rzeczywiście odwzorowane style gry tych bardziej znanych drużyn i poprawią poziom trudności bo to trochę śmieszne że jadę taki Real bardziej niż niekiedy Getafe a te drużyny grają często podobnie
1
@Kelvin w PES-a gram od PES 4
zajrzyj do lustra, zobaczysz uszkodzony mózg
1
@fcbarcafan19 nawet nie poczujesz tych zmian
2
@SzahMatt Fifa jest lata świetlne od ideału ale PES jest jak dla mnie niegrywalny, te niespójności w animacji i tempie gry są tragiczne i mnie ta gra po kilku meczach po prostu nudzi natomiast Fifa mimo wszystko trochę dłużej pozwala się sobą cieszyć plus prawie każdy casual wybiera grę od EA ze względu na licencje i bardziej atrakcyjny gameplay i tryby rozgrywki
1
@Phatro Jeszcze ten okropny komentarz w PES, sztuczna trawa oraz brak emocji po zdobyciu gola na stadionie.
2
@Messibestplayerintheworld a po co to narzucanie komus w co ma grac? Mi tez sie lepiej gra w fife,ale nie musze na kazdym kroku mowic jaki to PES jest slaby..
3
@fcbarcafan19 Zgadza się KONAMI nie jest już żadną konkurencją chyba że dla fanatyków tej serii albo tych co się jarają współpracą z Barcą ja osobiście bardzo chętnie zobaczyłbym grę piłkarską od 2K bo robią naprawdę dobre gry sportowe ale niestety się na to nie zanosi
2
@Phatro Teraz większość licencji została przejęta przez EA i KONAMI. 2k musiałoby stoczyć wiele bojów prawniczych, bo gra piłkarska bez licencji się nie sprzeda.
2
@fcbarcafan19 No niestety :(