La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1893 Culés

27

Gerard Romero:
- N'zonzi nie jest celem klubu;
- De Jong: Wszystko zależy od gry Ajaxu w LM. Skomplikowana operacja, trzeba czekać;
- Thiago: Chce wróci do Barcy, kluby z PL też są zainteresowane;
- Rabiot: Cel numer jeden, ale z PSG są ciężkie negocjacje;
- Valverde chce transferu pomocnika;
- Pjanic: Juve chciało zbyt dużo pieniędzy za niego;
- Pogba: Nie było zainteresowania nim;
- Transfery do klubu: 1 lub 2 zależy od sprzedaży.

0

@BarcaInfo Jak myślisz kogo kupią?

2

@Marcelveb Nie wiem. Widać, że tych opcji jest bardzo mało. Jeśli Rabiot zostanie w PSG, to chyba jedyna opcja to Thiago.

konto usunięte

17

@BarcaInfo Thiago chce wrócić, a oni się Rabiotem interesują, którego i tak szejk pewnie nie puści.
Nie dość, że tracimy czas to jeszcze kluby z PL są zainteresowane, a u nich okienko trwa do 9 sierpnia...

0

@DaPi A Wam dalej nie daje to do myślenia :D Pewnie na złość robią kibicom

5

@DaPi Myślę że sam Thiago bardziej by chciał do nas wrócić niż pójść do PL. Mam nadzieje że klub go kupi

0

@DaPi Jak przejdzie do jakiegoś klubu z PL i tam będzie się wyróżniał, to znowu będzie płacz

0

@DaPi Interesują się Rabiotem, ponieważ piłkarza o takim profilu chcą w drużynie. Po przyjściu Arthura jeszcze bardziej nie wierzę, że będą chcieli kupić Thiago. Prędzej sprowadzą De Jonga w tym okienku niż Thiago.

1

@BarcaInfo Wynikałoby z tego, że Gomes nawet nie jest rozpatrywany jako alternatywa alternatywy. Bardzo dobrze. Sprzedać lub wypożyczyć, byleby się go pozbyć. No i nie mam pomysłu, kto oprócz pomocnika miałby być drugim transferem. Chyba kolejny pomocnik.

1

@BarcaInfo Mi się wydaje, że kupią jakiegoś zawodnika, o którym nie mówią media. I czuje, że będzie to niemiła niespodzianka.

0

@Veb1233 Nzonzi nie jest opcją, Witsel ł do Dortmundu, a Paulinho odszedł. Nie wiem kto miałby być tą niemiłą niespodzianką. Chyba zostaje Renato Augusto :)

1

@Bartek22 Albo jakiś Kondogbia, czy Borja Valero.

0

@Bartek22 Może prawo obrońcę. Vidal jest już jedną nogą poza klubem a jak by nikogo nie kupili do pomocy pewnie Roberto by w niej grał i trzeba by kupić zmienika za Semodo

0

@Veb1233 Oni też odpadają. Kondogbii Valencia nie puści, a Borję to nawet zarząd odrzuci.

0

@Marcelveb Tylko,że jedyna rozsądna opcja poszła do Realu. Rynek PO mocno ograniczony.

0

@Bartek22 Kondogbia podobno może odejść, jeśli jakiś klub zaoferuje 80 mln. A nasz zarząd jest do tego zdolny.

0

@Veb1233 Za Kondogbie trzeba zapłacić klauzule, która wynosi 80 milionów

0

@Veb1233 Nie sądzę.

0

@Bartek22 Niestety

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?