- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
5
3
@Socjopata popier.........ńcy
5
@Socjopata Bawią mnie zawsze ludzie którzy zrobią wszytsko, będą szukali okazji żeby pokazać- "Haaa, macie Policje, biednych uczciwych obywatelów tak trakują, JP" a tak naprawdę w większośći sytuacji zmuszają tylko Policje do takich zachowań, a to że gdzieś się zdarzyło ze Policja nadużywa praw to każdy przestaje rozumieć że takie rzeczy się zdarzają i nie świadczy to o ogólnej jakości Policji tylko o jednorazowej sytuacji, ale no jestesm osiedlowym dresem i w nienawiści do Policji zostałem wychowany.
Jak pani Basia z żabki zaczeła gonić klienta z tłuczkiem do schabowych po osidelu bo jej "do widzenia" nie powiedział to też mam to rozgłośnić jako "No właśnie, takie są właśnie w Polsce sprzedawcy, zero poszanwoania klienta, JS"
2
@Socjopata Haha, uwielbiam takie filmiki. Zawsze dziwnym trafem zaczynają się w momencie, kiedy policja kogoś obezwładnia, albo się z kimś szarpie. Oczywiście zawsze w tle lecą komentarze, że "niewinnego, dobrego chłopaczynę szarpią". A po głosie i tekstach tego chłopa i baby, którzy się drą, słychać, że to patologia.
2
@Socjopata To się powinno pojawić na szkoleniu, żeby zobaczyli co się robi z sebixami i karynami.
2
@Kacper1432 PS Dobre są też te komentarze pod filmikiem, skierowane pod adresem osób, które poparły tutaj policję: "Żebyś zdechł śmieciu i cała twoja rodzina!", hahaha.
2
@LuisSalvano No właśnie to jest poziom tych ludzi tzw "JP, HWDP"
0
@Kacper1432 Najgorsze jest to, że z tymi debilami to nawet nie podyskutujesz. Niech już nawet stoją po stronie tej patologii, ale niech podają sensowne argumenty. A jedyne, co potrafią napisac, to wyzwiska. To samo jest pod kawałkami tych patologicznych składów / raperów jak TPS. Ktoś napisze, że nuta słaba, to od razu wiązanki lecą. Jakoś jak ktoś skrytykuje utwór wykonawcy z innego nurtu muzycznego, to nikt nikomu nie życzy pindola do pupy.