La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

15

„To było dużo prostsze. Słyszymy to od ludzi, którzy przeżyli Powstanie Warszawskie. Oni mówią: byliśmy tak wk.....ni na tych Niemców - przez tyle lat, że nas roz.....ali po kątach, że my i tak byśmy poszli nawet żeby zginąć, ale żeby mieć chociaż te pięć minut, żeby człowiek był k..wa wolny. To samo było w Powstaniu Styczniowym. Jak miała być następna branka, jak mieli jechać na Sybir, to ludzie mówili pi...lę to: pójdę do lasu i powalczę, reszta to ideologia dorobiona przez polityków. Chcieć przez chwilę pożyć, chcieć mieć szanse na chwilę normalności. O to warto się bić."

konto usunięte

1

@macio_944 Polecam też płytę z wierszami Baczyńskiego z filmu o nim. Wg mnie rewelacyjny film ze wspaniałą muzyka oraz wierszami.

konto usunięte

0

@macio_944 Boguś Linda klasyczek

0

@Socjopata No dokładnie ziomeczku

1

@macio_944 Zostawiam ślad, posłucham w domu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?