- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
0
pomijając kwestię brzydkiej baby z koła fortuny to ludziska co to może być... megneczka podczas jazdy postanowiła mi zgasnąć, po ponownym odpaleniu po prostu odrazu sie poddawała :/ z wydechu czarny dym jak smoła choć jest to benzyna.. odkryłem że na zimnym chodzi ok, ale problem pojawia sie przy złapaniu temperatury o.O silnik krokowy zmieniłem, czujnik wału? wtryski? przestawiony rozrząd??
11
@krzysiek-fcb-17 Jakiej brzydkiej baby z koła fortuny ? Przecież to jest bardzo ładna kobieta, jedyny minus to być może to że jest zbyt wysoka, ale to nie jest najważniejsze.
0
@ricardo0705 Figurę ma super ale ryj paskudny :) ale co z moją megi powiedz? ;_;
0
@krzysiek-fcb-17 O chopie, nie znam się na takich rzeczach, ale mam nadzieję że ktoś pomoże.
0
@krzysiek-fcb-17 Czujnik położenia wału odpada, wtedy po prostu nie odpala
1
@krzysiek-fcb-17 Mnie tylko wkurza jej gadanie. Mówi szybko, przez nos, często niezrozumiale.
0
@PatrychoO Zgadza się.. Linia fajna, upodobania muzyczne takie jak i moje jednak coś z tą twarzą.. Tak irytująca że jprdl XD