La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

17

Choć nie jestem za tym żeby Vidal do nas przychodził to może dajmy mu szansę? Paulinho też miał być niewypałem a okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Może Arturo odpali i wyniesie się na wyżyny swoich możliwości?
A jako rezerwa może się sprawdzić.

1

@Kamill10 Ludzie dramatyzuja o byle co tutaj, w sumie to nie oni płacą za transfer, nie są trenerami itp
Strach pomyśleć co by Ci ludzie robili w wypadku wojny, to jest dopiero problem

0

@barcelonaLM A Ty opowiadasz głupoty. To chyba normalne, że każdy ma swoją wizję drużyny i nie musi do tego być ani trenerem, ani płacić za transfery.

0

@sidzej Masz rację ale w połowie według mnie. No bo co kogo obchodzi ile klub zapłaci za jakiegoś gracza? Przecież to nie jego pieniądze. Jeżeli klub tyle wydaje to znaczy, że wie co robi i ma te fundusze :)

0

@sidzej Ja mam wizję, ale jestem tylko zwykłym szarym fanem i nie mam wpływu na zespół. Dlatego tak tego nie przeżywam, a każdego kto przyjdzie będę wspierać.
Histeria tutaj w niektórych komentarzach to naprawdę przesada

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?