La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

konto usunięte

0

Masakra ile tu jest placzkow, Vidal za stary. Drużyna musi być zbalansowana sama młodzieżą i niedoswiadczonymi zawodnikami LM nie da sie wygrać.

8

@damian9438 Ja tu więcej widzę narzekań na płaczków niż samego płaczu.

0

@damian9438 Dla mnie tylko przeszkadza, że jest alkusem i boję się o morale w drużynie.

konto usunięte

1

@Bartek22 To zobacz co się działo rano po pierwszych plotkach - jaki był płacz i lament. :D
Mnie to prawie linczować chcieli jak pisałem, że to dobry ruch transferowy, tym bardziej za takie "grosze".

0

@marcinv6 Sam przyznam, że rano jak przeczytałem że Vidal blisko Barcelony to się zagotowałem troche (co prawda akurat nic tu nie pisałem przez cały dzień xD), ale tak po przemyśleniach i jeżeli ta kwota transferu się sprawdzi, zmieniłem zdanie właściwie o 180 stopni (no dobra... może 150 jednak)

konto usunięte

0

@Bartek22  To chyba czas okuliste odwiedzić

0

@damian9438 Był płacz, owszem. Potem ludzie ochłonęli i widzę teraz dużo więcej komentarzy za transferem niż przeciw.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?