La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

17

Ostatnia część negocjacji dotyczy wynagrodzenia dla Vidala. Po negocjacjach z Bayernem, Barcelona uzgodniła, że może zapłacić mniej niż 20 milionów, a piłkarz podpisze kontrakt na trzy lata. [MD - Polo]

2

@BarcaInfo Dobry i tani ;D

4

@BarcaInfo Nigdy sie nie spodziewałem, że do nas zawita :D

0

@BarcaInfo Jeżeli faktycznie zgodzi sie na niższą pensje niż ma w Bayernie to zaplusuje sobie chłop.

7

@BarcaInfo Kurła, za mniej niż 20 mln to okazja niesamowita. Za tyle Digne'a sprzedaliśmy

0

@BarcaInfo Kurcze, to będzie świetny deal. Parę sezonów temu sobie myślałem, że chciałbym zobaczyć Vidala w Barcy, ale że nie ma na to szans. A tu proszę. Mam nadzieję, że jutro już będzie ogłoszenie.

11

@Striker Gdzieś była informacja, że nawet zaakceptował połowę z tego co mu proponował Inter, żeby grać w Barcelonie. Ceni się takie coś. :)

3

@BarcaInfo Narzekałem na ten transfer ale przemyslalem sprawę i w zasadzie nie ma nic do stracenia, 20 mln to promocja

0

@BarcaInfo Warto podkreslić że za rok konczy sie mu kontrakt z Bayernem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?