La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 792 Culés

konto usunięte

1

Pedro przedłużył kontrakt z Chelsea. Jaki tam hejt, matko.

0

@student97r Na co hejt ?

22

@Skaramuczi na przedłużony kontrakt

konto usunięte

2

@Skaramuczi Tam jest chłopie taki hejt, że Abramowicz sabotuje klub, że Pedro to jakiś szrot itp. W porównaniu z kibicami tutaj, to tam jest jakiś dramat. Zero kultury, tylko hejty i wyzywanie. Aż mi wstyd. Akurat Pedro w taktyce Sarriego może być jednym z wygranych.

0

@student97r ". W porównaniu z kibicami tutaj, to tam jest jakiś dramat. Zero kultury, tylko hejty i wyzywanie."

w sensie że gorzej niż u nas na Gomesa ?

konto usunięte

0

@student97r Już widze jaki byłby spokój gdyby Barca prezentowała podobny styl do Cheslea i działy się takie cyrki jak kupna Moratów i wypalonych grajków, albo drewniakow do srodka pola za gruby pitos

konto usunięte

2

@Skaramuczi Podejrzewam, że tak. ;) Może dlatego, że tutaj są jakieś ograniczenia np. brak przekleństw.

konto usunięte

0

@student97r Pedro teraz załuje że odszedł do chelsea bo tam i tu siedzi na ławce. Szkoda mógł być legenda fcb jak xavi,iniesta i puyol.

1

@student97r Nie chcesz wiedzieć co by sie tu działo, gdyby Barcelonie przyszło grać w Lidze Europy

konto usunięte

0

@student97r Pedro zawsze był jednym z moich ulubionych piłkarzy w Barcelonie za serce , zaangazowanie, szybkośc zadziornośc na boisku. Paradoksalnie nie był jakimś super strzelcem. Skoro tworzymy park geriatyczny ściagajac Vidala to Pedro jest z tego samego rocznika. Można byłoby go sciagnąc np jako zmiennika Suareza

konto usunięte

0

@Socjopata Tylko, że podczas tych kilku meczy Chelsea zagrała całkowicie inaczej niż przez cały poprzedni sezon, a Pedro grał dobrze. Co do Moraty i innych np. Drinkwater zgadzam się, ale trochę szacunku by wypadało. Co do zarządzania klubem, to faktycznie porażka i ciężko ich bronić, ale nie wyzywać. :) Takie moje zdanie. :) Nie jestem zwolennikiem masowych hejtów.

konto usunięte

0

@student97r Ty tutaj byłeś po meczu z Romą? xd Nikt zarządu też nie wyzywa i nie pisze "wypier.." itp :d

konto usunięte

0

@Striker Domyślam się, ale to nie przez to, że Chelsea gra w Lidze Europy. Jakby Barca grała w LE, na pewno nie wyzywałbym klubu i piłkarzy, nawet zarządu, tylko starałbym się przedstawiać logiczne argumenty. ;) Wielu jest tutaj takich użytkowników, którzy mają podobne zdanie.

1

@student97r Ty nie, ale zapewniam cie że znalazłaby się SPORA grupa ludzi, którzy prezentowaliby poziom gorszy od dna

konto usunięte

0

@Socjopata Byłem i widziałem. :) Nie podobało mi się to zbytnio. :P

konto usunięte

0

@Striker Cały czas tutaj są takie osoby, też to widzę. ;)

1

@student97r Poziom komentarzy tutaj jest taki sam, o ile nie gorszy. Różnica jest taka, że tutaj moderacja pracuje i te najbardziej skrajne przypadki są eliminowane całkiem skutecznie :)

konto usunięte

0

@Striker Tak jak napisałem, tutaj są jakieś ograniczenia. Co innego, że to grupa fb, ale to akurat bez znaczenia, bo regulamin niby jest. Wszędzie są tacy 'kibice' niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?