- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1304 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1304 Culés
0
Zombie Boy popełnił samobójstwo
0
@fc_barcelona_1899 Słyszałem rano. No cóż. Ciężko cokolwiek racjonalnego napisać. :P
17
@fc_barcelona_1899 Może pierwszy raz lustro zobaczył
1
@fc_barcelona_1899 Kto?!
0
@hank_moody Wpisz se w wyszukiwarkę i nie zwracaj mi głowy
0
@Striker Nie sądzisz, że jednak trochę szacunku dla zmarłego wypadałoby okazać?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@fc_barcelona_1899 Czyli jakby żył to mógłbym o nim pisać co chce? Nie sądzisz, że teraz to już mu wszystko jedno?
Poza tym nie uważam, żeby to co napisałem znieważało go w jakiś sposób. Dobrze wiedział jak wyglądał i chciał tak wyglądać, nie był... nie wiem... strasznie gruby przez chorobę, łysy przez raka, tylko cały oblany atramentem bo sam tak chciał.
0
@Striker Oczywiście, że teraz już mu wszystko jedno, więc możesz mówić co chcesz, nawet obrażać, co niewątpliwie uczyniłeś swoim komentarzem, ale istnieje coś takiego jak moralność, czy szacunek. Warto mimo niechęci do kogokolwiek, reprezentować sobą te dwie cechy. A jeśli już darzysz kogoś niechęcią, nie lepiej w takiej sytuacji, jak ta, zachować neutralność?
A co do jego wyglądu, to przecież jemu musiało się podobać to, co zrobił ze swoim ciałem, bo inaczej by tego nie zrobił. I najwidoczniej nie tylko jemu się to podobało, bo tylko i wyłącznie dzięki swojemu wyglądowi został milionerem.
0
@fc_barcelona_1899 No to przecież o tym mówie, wyglądał tak jak chciał. Zapomniałem że teraz wszędobylska poprawność wyprała ludziom mózgi i nawet nie można nic napisać dla żartu. Tylko nie wyskakuj z jakąś "znieczulicą" przypadkiem w odwecie.
0
@Striker Nie zamierzam cię pouczać, bo przecież każdy może mieć własne zdanie.
No i ta poprawność, o której wspomniałeś również na pewno nie miała na mnie wpływu, bo uwielbiam czarny humor, więc jestem w sumie antonimem poprawności politycznej.
Uwielbiam czarny humor, ale jakoś tak w przypadku samobójstw nie jest mi do śmiechu, bo gdy ktoś popełnia samobójstwo, prawie zawsze oznacza, że osoba ta miała problemy psychiczne. A to jest jedna z najgorszych rzeczy, jaka może spotkać człowieka. Niestety wiem to z własnego doświadczenia.
Na szczęście w przypadku, który mam na myśli, wszystko skończyło się dobrze. Ale gdy nie ma się osoby, z którą można porozmawiać i która mogłaby pomóc, ma się nikłe szanse na wyjście z tego.