La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

konto usunięte

1

Zauważyłem że przewija się sporo komentarzy o nowych nabytkach ale najmniej mówi się o naszym nowym stoperze Lenglet.
Ciągle słychać Arthur to Malcom to Vidal to a o Francuzie cisza a nie zdziwiłbym się gdyby to właśnie on okazał się naszym najlepszym transferem i dał nam najwięcej jakości ze wszystkich nowych zawodników.
Sytuacja na środku obrony jest niezła ale nie doskonała bo Pique już swoje lata ma , Umtiti miał w 2 połowie sezonu słabszą formę a Verma to Verma i z nim nigdy nic nie wiadomo dlatego liczę że Lenglet zapewni nam spokój w tej formacji i razem z Umtitim stworzą duet stoperów na następne 7-8 lat.

konto usunięte

0

@Matiz123 Duetu na stale raczej nie stworza bo obaj sa lewonozni. Moze beda grac razem jakies spotkania ale napewno nie stworza duetu na 7-8 lat.

1

@Miloszq Z tymi lewonożnymi to jakiś mit jest czy co. Czemu dwóch lewonożnych obrońców to jest problem, a dwóch prawonożnych to już cacy? Puyol i Pique obaj grali tą samą nogą, tak samo tą samą gra Pique z Ramosem w kadrze, ale dwóch lewą już nie może?

konto usunięte

0

@Striker Nie to zalezy od tego jak mocna jest slabsza noga. Generalnie chodzi o to ze ten obronca po lewej stronie posluguje sie lewa noga a po prawej prawa. Najczesciej tak sa rozrzucane pilki czy tez latwiej podac do najbilzszego bocznego obroncy. Nie jest ti przymus by miec lewonoznego i prawonoznego obronce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?