La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

9

W sumie jak tak o tym pomyśleć, to inwestorzy z chin bardzo korzystnie wpływają na nasz klub. Kiedyś kupując Vidala liczylibyśmy się z tym że odejdzie za darmo za 2-3 lata. Teraz dzięki renomie Barcy kluby chińskie będą w stanie wyłożyć za niego za dwa lata spore pieniądze tylko dlatego, że grał w klubach takich jak Barca Bayern czy Juve. Dzięki temu znacznie łatwiej jest nam zachować stabilność finansową i sprowadzać doświadczonych piłkarzy, bez obawy przed stratą zbyt dużej ilości pieniędzy.

0

@GenerałXavi Dlatego właśnie napisałem o sprzedaży za dwa lata. Poza tym napisałem o możliwości. Jeszcze 10 lat temu żaden duży klub nie wziąłby piłkarza dla renomy a żadnego mniejszego nie byłoby na to stać, a odkąd pojawił się nowy gracz na rynku w postaci Chin znacznie łatwiej jest sprzedać piłkarza który najlepsze lata gry ma już za sobą za pokaźną sumkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?