- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1298 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1298 Culés
75
Kilka informacji w celu nie powtarzania głupich pytań na LR:
1. To jaką piłkarz ma klauzule w kontrakcie nie zależy tylko od zarządu, ale również od samego zawodnika. Stąd u Malcoma tak niska jak na obecne realia.
2. Messi nie gra na PS od kilku sezonów. Chyba od odejścia Xaviego, ale pewności nie mam.
3. Pogba to nie plotki. Bein Sports, RAC1, Gerard Romero to nie byle pismaki.
4. Vidal to kolejny piłkarz bez europejskich papierów. Musi odejść 2 zawodników na 99% będa to Mina i Marlon.
5. Dla tych co twierdzą, że nie kupiliśmy zastępcy Iniesty to przypominam, ze zimą przyszedł niejaki Coutinho.
6. To że transfer nie został dopięty nie oznacza, że nie było rozmów (przykład Willian, Verratti - wywiad).
7. Pogba to pozycja Rakitica, więc jeśli jakimś cudem przyjdzie szykuje nam się albo ostra rywalizacja (dodatkowo jeszcze z Arthurem) albo sensacyjna sprzedaż Chorwata.
1
@masq Nijaki Coutinho?
5
@Wawrzyszewski Nijaki w sensie nie że nijaki tylko sarkastycznie o tym jak to wiele osób potrafi tu o nim zapomnieć w kontekście zastępstwa dla Iniesty.
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@masq Chyba niejaki? A nie nijaki
7
@AlwaysBlaugrana aaaaaaaaaa no tak haha tak tak :D już poprawiam :D
3
@masq 8. Barcelona jeśli chcę wrócić do dawnej filozofi powinna wrócić do formacji 4 3 3 z prawdziwym rozgrywającym, a nie z zawodnikiem, który potrafi podać tylko do tyłu lub do Messiego (tu nawiązanie do pewnego Chorwata).
2
@daniel32778 No i Brawo. Jestem w 100% za. Ale chciałem tutaj pominąć moje opinie, gdyż gorsza część LR zaraz by wylała wiadro pomyj.
3
@masq Ja też chciałem pominąć moją opinie, ale musiałem zrzucić, to z siebie, co mnie gryzie od odejścia Xaviego. I nie wiem dlaczego tak się tutaj broni Rakitica powtarzając od kilku lat te same bzdurne argumenty.