La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1821 Culés

0

ciekawie by bylo gdyby za rok-dwa do swiata gier weszla jakas nowa firma z porządną gra piłkarską, lecz mysle ze jest to niemozliwe przez jedna rzecz - licencje, bez nich gry piłkarskie traca na jakosci, wystarczy popatrzec na pesa ktory jest niszczony przez ea licencjami, sa wogole jakies pogloski o nowej grze piłkarskiej? moze 2K Sports sie wypowiadalo na ten temat, jestem pewnien ze tryb kariery zawodnika w ich wykonaniu bylby kozacki

6

@Bovciek Nie ma szans, żadna z uznanych firm nie wejdzie w te walkę bo mają za dużo do stracenia, z kolei te mniejsze nie mają siły przebicia przez marketing EA. Jedna jedyna szansa to Konami, ale oni wolą sami sobie rzucać kłody pod nogi zamiast walczyć z Fifą

0

@Bovciek Lol. Licencje to najmniejszy problem. Weź stwórz jakiś ogarnięty silnik. Giganci mieliby problem (no i mają pozdro Konami i EA). No a to początek drogi. Technicznie, to trzeba "zrobić gameplay", dobrze twarze odwzorować, zrobić bazę danych. Potem stworzyć tryb który pobije czynnik uzależniający Ultimate Team. Przekonaj zatwardziałych fanów dzisiejszego duopolu. Potem wydawaj taką dość drogą w stworzeniu grę co roku i zarób na niej.

0

@sebasek99 chodzilo mi bardziej o to, ze jest to najwieksze ograniczenie, nie problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?