La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

konto usunięte

0

Mina pewnie pójdzie za jakieś śmieszne pieniądze. Jesteśmy na przegranej pozycji, bo kluby wiedzą, że i tak nie będziemy mogli go zarejestrować...

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kajtek77 I dalej to nic nie zmienia - Vidal, Arthur, Malcom

konto usunięte

0

@Kajtek77 Vidal, Arthur, Malcom. I tak cały czas jest 3.

konto usunięte

0

@Striker Tak ale oni na 100% zostaną. Trzeba gdzieś posłać Marlona i Minę :P

0

@Kajtek77 No to właśnie on to napisał, że musimy sie go pozbyć ;D

konto usunięte

1

@katall_96 Jakie śmieszne pieniądze? Cały czas się mówi o ponad 30 bańkach.

konto usunięte

0

@Striker Napisał o Minie a my mamy jeszcze jeden wrzód na d**ie. Nazywa się o Stoperus Marlonus i niestety nikt nie chce go nam "usunąć".

0

@Kajtek77 No tak tylko dalej nie wiem co do tego ma sytuacja z Coutinho :P

1

@Kajtek77 Marlona na Minę:)

konto usunięte

0

@Striker Gdyby Coutinho nie miał paszportu musielibyśmy pożegnać Vidala/Malcoma lub Vidala. Innymi słowy mieibyśmy 3 wrzody na tyłku :P

konto usunięte

1

@jaras121 Chłopaki rozrywkowi ale nie wiem czy by na to poszli :D

konto usunięte

0

@LuisSalvano Tyle, że mówiło się o tej kwocie w kontekście angielskich klubów, a jak dobrze wiemy, tam okienko się zamyka jutro o 18.

konto usunięte

0

@katall_96 No tak, ale formalności z Evertonem mogą dokonać nawet jeszcze dzisiaj.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Dzisiaj prawdopodobnie nikt nie opuści Barcy. Najbliżej był Mina ale Everton wstrzymał się bo chcieliby go w pakiecie z Gomesem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?