La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1156 Culés

konto usunięte

0

Panowie, jak w tym nowym PESie ustawić, aby moi zawodnicy automatycznie doskakiwali do przeciwnika? Jak gram online i mam piłkę, to czasem sekundy nie mam, żeby się zastanowić i podjąć jakąś decyzję, bo dziad już na mnie naciska i piłkę odbiera. Z kolei, gdy atakuje przeciwnik, to czasem ma przed sobą wręcz morze, które się dla niego rozstąpiło... Tam widziałem jest trochę opcji w ustawieniach, ale nie wiem, co i jak dokładnie zmienić.

0

@LuisSalvano Kwadrat pressing na ps4 .

konto usunięte

0

@urbipl Bez wzgledu na to, czy mam aktualnie kontrole nad jakims graczem?

0

@LuisSalvano Wtedy zawodnicy twojej drużyny będący w pobliżu skupiają się na piłce a nie obronie strefowej .Atakują zawodnika który ma piłkę.Dalej masz kontrolę nad swoim graczem jak przejmiesz piłkę to po prostu ją wykopie. Trzeba w odpowiednim momencie puścić kwadrat.

konto usunięte

0

@urbipl A mam go trzymać wtedy cały czas, czy klikać?

0

@LuisSalvano Trzymasz i patrzysz co się dzieje jak jesteś już przy tym zawodniku to próbuj ciałem ,biegiem lub krzyżkiem odebrać mu piłkę.

konto usunięte

0

@urbipl Ja akurat gram na PC (chociaż padem od PS4). Czyli mam trzymać klawisz odpowiadający za strzał, tak?

0

@LuisSalvano Tak strzał a krzyżyk to podanie .Polecam też używać R2 specjal ale nie wiem jak to ma się do klawiatury bo ten przycisk pełni tylko jedną funkcję. Przydaje się i przy strzałe i właśnie w takich przepychankach w obronie.

konto usunięte

0

@urbipl Czyli podsumowując - bez względu na to, czy akurat mam kontrolę nad jakimś zawodnikiem, czy nie i chcę aby część moich zawodników zaczęło podbiegać do rywali, starając się odebrać im piłkę i robiąc pressing, to przytrzymuję klawisz odpowiedzialny za strzał, tak?

0

@LuisSalvano Dokładnie tak a później działasz już spontanicznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?