La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

1

Dla Abidala szacunek i uznanie będę miał większy jak sprzeda wszystkich zbędnych graczy na następnych graczy aniżeli sprowadzi Pogbe. Mina, Gomes i Marlon można powiedzieć że już zaklepane że odejdą. Zostaje Samper, Munir/Paco i Denis jeśli pojawi się jakaś warta uwagi oferta.

konto usunięte

22

@marcinK0000 Ja myślę, że Denisa to i za grosze można oddać, skoro on i tak miałby przesiedzieć u nas sezon na trybunach...

0

@LuisSalvano Nie przesadzajmy, gość jest młody i cała kariera przed nim. Do tego jak grał w Sevilli czy Villarrealu to robił robotę. Można na nim troszkę zarobić. Osobiście widziałbym go w Betisie ale wątpię że oni by sypnęli hajsem, szybciej wypożyczenie.

1

@marcinK0000 Samper , Munir i Denis powinni zostać sprzedani .

konto usunięte

3

@ShawnC Munir? Jeśli on ma być sprzedany to co powiesz na temat Paco? Nasz wychowanek zdrowo wygrał rywalizację na tym tourne, trudno że los chciał żeby Paco zagrał tylko w jednym meczu. Nie pokazał w Barcelonie dotychczas nic. W każdym praktycznie spotkaniu niewidoczny, nie daje nic w grze Barcy. Munir natomiast widać, że dojrzał na tym wypożyczeniu jako piłkarz i należy mu się ta ostatnia szansa, tourne rozegrał bardzo dobre

konto usunięte

5

@Bambus150400 Ale farmazony piszesz. Strzelil bramkę w finale pucharu króla, w poprzednim sezonie dal 3 pkt z Sevilla dwie bramki i miał jakiś wkład w wyniki kilku spotkań, wiec twoje nie pokazał nic jest mocno naciągane

2

@Bambus150400 Paco przy ok 1000 min zdobył 7 bramek i 3 asysty....Munir ok 2700 14 bramek i 6 asyst. a to Paco grał ogony, a Munir całe spotkania.

1

@Bambus150400 Paco jest lepszy od Munira we wszystkim . Czyli Munir wygrał rywalizację w presezonie z Luisem Suarezem , co z tego ze ten drugi wogóle nie zagrał .

konto usunięte

0

@ShawnC Przykład dupy. Suarez to napastnik światowej klasy i w każdym sezonie dotychczas gwarantował nam masę bramek.

konto usunięte

0

@damian9438 Rzeczywiście, ponadto co pokazał? Ten koleś nawet pod grą nie jest. Jak go oglądam to widzę dziecko zagubione we mgle.

0

@Bambus150400 Przecież Paco na swoje rozegrane minuty ma lepszą średnią bramek niż Luis Suarez , a Paco nie dość że gra nieregularnie to i często gra ogony .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?