La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1387 Culés

0

Zarobki miesięczne piłkarzy Legii:
Pazdan 140 tyś.
Mączyński 90 tyś.
Radovic, Hamalainen i Hlousek 120 tyś.
Jędrzejczyk 215 tyś.
Sadiku 180 tyś.
Jodłowiec 100 tyś.
Niezgoda 30 tyś.
Chukwu 230 tyś.

Źródło: http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zarobki-pilkarzy-legii-warszawa-niektorzy-zgarniaja-co,4393456,galop,t,id,tm.html

0

@jedrek7000 Czyli w przeliczeniu na euro taki Jędrzejczyk zarabia więcej niż cała ekipa Dungelange :)

0

@jedrek7000 Jakim trzeba być Debilem, żeby dać taką pensje Jedzy, przecież to jest obrońca i to też nie jakiś wybitny a nie napastnik co da ci 20 bramek i dorzucić 10 asyst...

konto usunięte

3

@jedrek7000 Jodłowiec gra w Gliwicach...
Sadiku i Chukwu w Legii już nie ma.

1

@jedrek7000 Kto to jest Sadiku i Chukwu?? To jacyś greenkeeperzy??

2

@jedrek7000 Chukwu, Jodlowca i Sadiku juz nie ma w klubie (dwoch ostatnich jest na wypozyczeniach ale tamte kluby placa pensje)

0

@jedrek7000 Normalnie az dupa boli ze takie patałachy taki hajs wyciagaja :d

0

@jedrek7000 Z każdym skrótem tyŚ. (tyśiące?) ginie na świecie jeden mały, słodki kotek.

0

@ronni37 Niech sobie wyciągają nawet miliardy ale reprezentują 40 milionowy naród.

0

@Bovciek Popatrz na datę artykułu. Wątpię żeby Carlitos zarabiał mniej..

konto usunięte

0

@jedrek7000 tyS a nie tyŚ. Kolego...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?