- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1285 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
15
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1285 Culés
25
Nie brałem udziału tutaj w dyskusji na temat zachowania Pique w stosunku do Cou. Kto jednak to krytykuje to tak naprawdę nigdy nie był w szatni piłkarskiej i całe szczęście bo by osrany ze strachu codziennie do domu wracał. Będąc w niej przez blisko 20 lat widziałem takie żarty że trudno pojąć jak może stary facet drugiemu facetowi takie numery robić. Znacie Maćka Murawskiego? Teraz komentator Canal +. On był zawsze taką gadułą i wszystkich w Legii tym swoim gadaniem wkurzał. Więc kiedyś po treningu chłopaki posmarowali mu gacie maścią rozgrzewającą. Muraś ubrał się i pojechał do chaty. Jechał Czerniakowską i stanął w korku a gacie zaczęły go piec w jaja w ten sposób że zostawił samochód na środku drogi i biegiem zapierdzielał na stacje Orlenu do kibla by zimną wodą schłodzić klejnoty. Oczywiście to wszystko nam opowiedział kolega Marcin Rosłoń który z nim wracał. I takich sytuacji było mnóstwo, więc wyluzujcie dzieciaki troszkę. Bo takie żarty budują atmosferę a nie odwrotnie. A one były zawsze i mógłbym cały czas o nich pisać.
1
@Janiama Czy to w szatni, czy szkole czy w pracy, to zawsze żarty budują atmosferę, każdy coś kiedyś komuś zrobił i się o to nie obraził.
3
@Janiama Ha ha :) Możesz częściej takie historie tutaj opowiadać!
2
@Lola120 Tak myślę że mogę coś takiego dodawać na przykład w każdy dzień po meczu Barcelony.
0
@Janiama No byłoby fajnie :)
1
@Lola120 Zrobimy coś takiego, pomyślę o tym.
0
@Janiama Można wiedzieć czym się zajmowałeś, że siedziałeś 20 lat w szatni ?
4
@Kurkmen Próbowałem grać w piłkę