La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

1

Jak tam Wasze spostrzeżenia? moja analiza tego meczu tak na gorąco po kolei:

Ter Stegen - O ile pierwsza połowa jak najbardziej poprawna i nie było się do czego przyczepić tak druga już słaba. Błędy, brak komunikacji no i ten karny na sam koniec meczu, pomimo tego, że wyczuł słaby strzał przeciwnika.

Semedo - No chłopak jest szybki, zwrotny, dobrze drybluje, ale jeśli chodzi o to ostatnie podanie to może 2 na 10 docierają do adresata. Brakuje mi tych dośrodkowań w stylu Alvesa.

Pique - Ogólnie bardzo dobry występ, fajne wyprowadzanie piłki do przodu, dobra asekuracja, no i potrafił się znaleźć przy bramce na 1:1

Lenglet - W pierwszej połowie momentami niepewny, no i bramkę dla Sevilli przypisał bym właśnie jemu, złe ustawienie przy tej akcji, druga połowa zdecydowanie lepsza. Wiadomo, chłopak dopiero wchodzi do drużyny, musi złapać styl, zgranie, będzie z niego solidny obrońca.

Alba - Przyznam, że momentami mnie irytował (straci piłkę, fauluje i jeszcze dyskusja z sędzią) kilka razy fajnie się podłączał, wjeżdżał w pole karne i coś tam dogrywał, w obronie nie przypominam sobie jakichś większych błędów.

Arthur - Bardzo bezpieczny tryb grania, wszystko w bok na krótko, cały czas myślałem sobie" rzuć jakąś piłę za linię obrony", ale może to wynika z moich dużych oczekiwań co do tego zawodnika, nie można jednak zapominać, że to piłkarz, który nigdy nie grał w Europie ani w klubie o takie presji, wiec najzwyczajniej w świecie potrzebuje gry, minut, zgrania, i nabrać pewności siebie.

Busquest - Słaba pierwsza połowa, większość długich piłek w aut, dużo niedokładności również przy krótkich podaniach. W drugiej połowie też bez szału, ogólnie daleko do optymalnej formy.

Rafinha - Robił co mógł, widać, że chciał uczestniczyć w każdej akcji, szarpał te ataki do przodu, próbował, no nie wychodziło.

Dembele - Pierwsza połowa powiedziałbym taka sobie, kilka fajnych pomysłów, kilka strat i tyle. Druga już jakby lepsza plus piękna brameczka na wagę zwycięstwa, także tutaj jestem optymistą.

Suarez - No cóż, z bólem serca, ale najgorszy zawodnik na boisku. Wszystkie decyzje złe i nie będę się już tutaj pastwić.

Messi - Już na początku meczu wykreował kolegom kilka kluczowych akcji, jego długie podania to jest jakiś kosmos, ten strzał z rzutu wolnego był na tyle kąśliwy, że wynikła z tego bramka na 1:1 więc duża zasługa Leo, dla mnie w tym meczu najlepszy zawodnik Barcelony.

Rakitić - Bardzo mi się podobała jego gra, ma w sobie ten spokój no i miewa takie przebłyski jak to wejście w pole karne gdzie był pociągany za koszulkę.

Coutinho - Jedna próba strzału, raz na spalonym, poza tym niewidoczny dla mnie ale o niego jestem tak spokojny jak o Messiego.

Vidal - 2 razy przy piłce więc nie oceniam.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jesteśmy w trakcie okresu przygotowawczego i nie wyciągam z tego meczu żadnych pochopnych wniosków. Pozwoliłem sobie podzielić się z Wami tym jak to wyglądało z mojej perpektywy i z niecierpliwością czekam na kolejne mecze :)

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Karny to akurat był z kapelusza. Ter Stegen musiałby stać się niewidoczny, aby Vidal na niego nie wpadł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?