La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1139 Culés

0

Nie wiem czy było i czy dobrze zrozumiałem Liverpool "uprzejmie doniósł" na policję na swoją największą gwiazdę?

http://www.msn.com/pl-pl/sport/pilka-nozna/salah-z%c5%82ama%c5%82-prawo-liverpool-informuje-policj%c4%99/ar-BBLTMnT?ocid=ientp

konto usunięte

2

@Bobo25 i cyk mo salah 2 bieg na rowerku xd

konto usunięte

0

@Bobo25 Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem bo tam naprawdę można wyciągnąć znacznie więcej z tego tekstu

0

@Wawrzyszewski To może wytłumaczysz mi bo ja nie pojmuje jak można donieść na policję na swoją największą gwiazdę nawet "po dyskusji z zawodnikiem".

0

@Bobo25 Są dowody bo są zdjęcia dlatego klub i zawodnik uzgodnili że będzie lepiej jak pierwsi o tym poinformują, a nie nagle zdjęcie zacznie krążyć po internecie.

0

@Cvzx Z tego co się orientuje to aktualnie za rozmowę przez telefon (pisanie sms) w Anglii jest mandat w wysokości 200 funtów i kilka punktów karnych.
Straszna kara dla zarabiającego miliony Egipcjanina. Rzeczywiście klub musiał się wstawić za piłkarzem w tej materii...
No chyba że to była recydywa Mo Salaha to trochę inna bajka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?